Як робити прошивку для Nokia.

прошивки називається заміна або оновлення програмного забезпечення стільникового телефону. Зазвичай телефон прошивають, щоб встановити нові версії програм або усунути виниклі неполадки. Ця дія цілком може виконати самостійно людина, яка не знайомий з внутрішнім пристроєм телефону або не розбирається в програмуванні.
Вам знадобиться
  • - телефон Nokia;
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://europe.nokia.com/A4176089. Знайдіть розділ Software, увійдіть в нього і виберіть підрозділ Download. У запропонованому списку програм шукайте прошивку для своєї моделі телефону Nokia, можете скористатися функцією пошуку по сайту.
2
Скачайте програму Nokia Software Updater, яка займеться установкою необхідної прошивки. Саму прошивку завантажувати вручну не потрібно. Встановіть програму Nokia Software Updater і перезавантажте комп'ютер.
3
Підключіть мобільний телефон Nokia до комп'ютера за допомогою USB кабелю. Попередньо переконайтеся, що батарея вашого телефону ще досить заряджена для пари годин роботи. Якщо телефон розрядиться в процесі прошивки, то процедуру в кращому випадку доведеться повторювати заново.
4
Запускайте програму Nokia Software Updater і завантажуйте прошивку для своєї моделі телефону. Якщо у вашого інтернету невисока швидкість, то процес закачування може тривати довго, оскільки прошивка є достатньо важкою програмою на тлі іншого телефонного софта. Після закінчення завантаження, почнеться автоматичне встановлення програми прошивки.
5
Не чіпайте мобільний телефон, поки йде процес інсталяції. Якщо під час установки програми на екрані мобільника будуть висвітлюватися дивні перешкоди, фрагменти повідомлень або уривки зображень, не хвилюйтеся - це нормально. Просто дочекайтеся кінця інсталяції.
6
Прочитайте у вікні програми Nokia Software Updater повідомлення про закінчення установки прошивки на ваш телефон. Вимкніть мобільник від комп'ютера. Після завершення інсталяції телефон Nokia повинен автоматично перезавантажитися. Якщо цього не сталося, перезавантажте мобільник вручну, натиснувши на кнопку вимикання і потім включивши телефон. Наберіть на телефоні «* # 0000 #» - повинна висвітитися встановлена на даний момент версія прошивки.