Як позбутися від кропиви.

Кропива не є культурною рослиною, але зростає практично на кожному дачній ділянці вздовж парканів і стежок. Ця рослина більше вважається бур'яном і з ним ведеться непримиренна боротьба, хоч кропива і є корисним рослиною, яка має цілющі властивості. Так як же позбутися від кропиви в своєму городі?
Вам знадобиться
  • - Мотика,
  • - коса,
  • - калійна сіль,
  • - кухонна сіль,
  • - "Раундап" або "Торнадо".
Інструкція
1
Для того щоб позбутися від набридливої кропиви на вашій присадибній ділянці, необхідно ретельно і глибоко обробляти грунт за допомогою мотики, зрізуючи при цьому якомога більше коренів. Найкраще видаляти рослина повністю, вириваючи кропиву разом з корінням, після чого складайте її у великі купи і запалюйте або закладайте в компостні ями. Цей процес досить трудомісткий, тому що коріння кропиви з'єднані між собою впродовж декількох метрів. Тому щоб позбутися від кропиви потрібно чимало часу і зусиль.
2
Щоб позбутися кропиви в парниках, часто використовують 30-40% -ний розчин калійної солі, яким обприскують рослини. Але в цьому випадку не можна зі 100% -ою впевненістю сказати, що цей захід виявиться дієвою. Але все ж варто спробувати даний метод боротьби з бур'яном-кропивою.
3
На тих ділянках, де грунт не підлягає глибокій обробці, рекомендовано регулярно скошувати кропиву. Грунт, яка засмічена кропивою, можна мульчувати за допомогою сипучого або укривного матеріалу. При наявності товстого шару, кропива просто не зможе прорости. Не допоможе кропиві благоденствувати і розвиватися регулярно скошувати газон. Не варто забувати, що кропива є одним з найбільш корисних рослин, яке самовільно поселилося на вашій ділянці.
4
Якщо ви все ж вирішили винищити раз і назавжди кропиву зі свого городу, вам неодмінно допоможуть такі препарати, як «Торнадо» та «Раундап». Ці кошти допоможуть впоратися не тільки з кропивою, але і практично з усіма бур'янами. Перевірено - працює.
Корисна порада
Спробуйте полити місця проживання кропиви гарячою водою з додаванням солі. Кропиву можна використовувати для приготування супів і салатів. Відвар застосовують у лікувальних цілях і для миття волосся, після чого вони перестають випадати і ростуть швидше. Висушіть листя і заварюйте взимку під час простудних захворювань. А також варто заготовити віники з кропиви, паритися такими віниками - одне задоволення.