Як використовувати плагін Joomla.

Після створення і запуску свого сайту на платформі Joomla його необхідно постійно вдосконалювати. Приміром, надбавку до функціональності проекту можуть здійснити плагіни, встановлення яких не займе великої кількості часу. Використання плагінів дозволяє істотно збагатити можливості веб-майстра.
Вам знадобиться
  • Сайт на платформі Joomla.
Інструкція
1
Насамперед, вам необхідно визначитися з вибором плагіна: яких елементів не вистачає на вашому сайті і який плагін ви будете використовувати для цього? Як ви вже зрозуміли, потрібне вам додаток можна скачати з інтернету. В якості основного джерела додатків можна використовувати сайт http://extensions.joomla.org/. Єдина проблема в тому, що він повністю англійською мовою. Для російськомовного населення створюється безліч сайтів-аналагов, наприклад, цей http://joomlaportal.ru/content/blogcategory/23/56/10/10/.
2
Після знаходження потрібного плагіна скачайте архів. Залиште його як є, розпаковувати його необов'язково.
3
Відкрийте адміністративну панелі сайту. Перейдіть до розділу «Розширення» і виберіть пункт «Встановити/Видалити».
4
На новій сторінці перейдіть до блоку «Завантажити файл пакета». Для завантаження архіву з плагіном, який ви завантажили недавно, натисніть кнопку «Огляд». У вікні, вкажіть папку збереження архіву і сам файл. Натисніть кнопку «Відкрити», щоб справити його завантаження на ваш сайт.
5
Якщо у вас немає архіву з плагіном, але є посилання на його місце розташування, її можна вставити в поле «Встановити з URL». Потім натисніть кнопку «Встановити».
6
Плагін встановлений, але ще не активовано, тобто не включений. Для виконання цієї дії перейдіть до розділу «Розширення» і виберіть «Менеджер плагінів».
7
У списку, необхідно знайти недавно встановлене додаток. Зверніть увагу на назву плагіна - ім'я архіву і назва плагіна можуть бути істотно різнитися.
8
Після того, як ви знайшли плагін, поставте позначку навпроти його назви і натисніть кнопку «Включити». Також ви можете натиснути на зображення червоного хреста, зображення перетвориться у «зелену галочку», що говорить про встановлення та активації плагіна.
9
Також включення здійснюється натисканням заголовка плагіна. Після натискання вас перекине на сторінку налаштування даного плагіна. Як правило, налаштування за замовчуванням є найбільш прийнятними, але іноді потрібно їх зміна під потреби веб-майстра.
10
Після активації і налаштування плагіна вам залишається перейти до сайту і перевірити його функціональність. Якщо ви хочете змінити його настройки, перейдіть до менеджера плагінів і натисніть заголовок недавно встановленого плагіна.