Як відмовитися від шоколаду.

Що робити, якщо ваша залежність від шоколаду починає поступово переростати в згубну звичку? Зрозуміло, слід задуматися про те, як навчитися відмовлятися від улюблених ласощів - це не так вже й складно.
Вам знадобиться
  • Горіхи, сухофрукти, каші, чиста питна вода
Інструкція
1
Як відомо, придушення своїх бажань змушує нас жадати «забороненого плоду» ще більше. Тому відмова від шоколаду повинен бути максимально усвідомленим. Перед тим, як починати компанію по відмові від солодкого, слід було б розібратися, що конкретно ви «заїдає» - біль, образу, або ж нелюбов до себе. Якщо ви не можете самостійно розібратися в причинах, проконсультуйтеся у психотерапевта. Коли ви зрозумієте причини своєї залежності від шоколаду, позбутися її стане набагато легше.
2
Легко відмовитися від шоколаду допомагають продукти, що містять хром - такі, як сир, гриби, морепродукти. Якщо ви будете регулярно вживати ці продукти в їжу, то незабаром помітите, як ваша потреба в шоколаді знижується не по днях, а по годинах. Через якийсь час однієї-двох часточок улюблених ласощів вистачатиме вам за очі.
3
Цікаво, що пристрасть до шоколаду може бути свідченням підвищеної потреби у вуглеводах. Регулярно вживайте каші з цільнозернових крупи (рису, проса, вівса) і нерафінована олія. Частіше їжте горіхи і сухофрукти - вони допоможуть нормалізувати рівень глюкози в організмі. Однак, пам'ятайте, що їх краще вживати до шести годин вечора - тільки тоді вони зможуть повноцінно засвоїтися.
4
З пристрастю до шоколаду може бути пов'язаний недолік рідини в організмі. Тому пийте якомога більше свіжої чистої води. При нормальній роботі нирок денна норма споживання рідини становить півтора-два літри в день. Незабаром ваш обмін речовин поліпшиться, і ви забудете про шоколад.
Зверніть увагу
Пристрасть до шоколаду загрожує підвищенням рівня цукру в організмі і появою надмірної ваги.
Корисна порада
Якщо ви ніяк не можете відмовитися від шоколаду, то зверніть увагу на темні сорти: вони корисні, оскільки містять багато антиоксидантів.