Як передати відео-файл.

Можливості запису відео є в дуже багатьох пристроях. Крім відеокамер, подібними функціями часто володіють цифрові фотоапарати, ноутбуки, портативні комп'ютери (КПК), мобільні телефони. З більшості з них можна отримати зроблені записи у вигляді файлів, придатних для подальшого перегляду і обробки. І дуже часто, знявши вдалий сюжет, хочеться відразу передати відео файл друзям, щоб він міг бути гідно оцінений.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - браузер;
  • - поштова програма;
  • - інтернет-месенджери QIP, ICQ або Skype.
Інструкція
1
Використовуйте публічні сервіси обміну файлами. Прикладами подібних служб можуть бути rapidshare.com, depositfiles.com, files.mail.ru, narod.yandex.ru. Якщо це необхідно, зареєструйтесь на сайті обраного сервісу. Проведіть розміщення файлу відео на файлообмінному сервері. Зробіть файл доступним для завантаження іншими користувачами, змінивши відповідні налаштування. Отримаєте посилання на сторінку завантаження. Передайте це посилання одержувачу файлу будь-яким доступним способом.
2
Використовуйте відеохостінги, такі як youtube.com або rutube.com. Проведіть реєстрацію на сайті сервісу. Наразі. Додайте своє відео. Передайте посилання на сторінку з відеороликом його одержувачу. Переваги цього методу полягають в його відносній простоті. До недоліків можна віднести: - зміна відео сервісом при розміщенні (перекодування, зміна дозволу); - відсутність документованих можливостей збереження копії відео одержувачем; - неможливість захистити відео від перегляду широким колом осіб.
3
Передайте відео через файлообмінні мережі. Виберіть torrent, emule, DC ++ або іншу мережу, якою можуть користуватися одержувачі файлу. Даний метод доцільно використовувати, якщо одержувачів відео досить багато. В цьому випадку за рахунок пирингового обміну можна значно скоротити витрату трафіку і збільшити швидкість розповсюдження інформації.
4
Передайте файл відео, використовуючи спеціальні функції інтернет-пейджерів і програм голосового спілкування. Наприклад, можна використовувати функції відправки файлу користувачеві ICQ, QIP або Skype. Основними недоліками даного методу є: необхідність підключення до інтернету програм-клієнтів відправника і одержувача весь час передачі, а також неможливість відновлення закачування при обриві зв'язку.
5
Забезпечте можливість завантаження відео одержувачем зі свого комп'ютера по протоколу FTP. Встановіть FTP сервер на своїй машині. В якості файлового сервера в ОС Windows можна використовувати IIS, що поставляється з багатьма збірками в якості додаткового компонента або безкоштовний сервер FileZilla, доступний для завантаження за адресою filezilla-project.org. В Linux системах можна застосувати vsftpd.Запустіте FTP-сервер. Якщо необхідно, внесіть його в список виключень брандмауера або відкрийте 21-й порт. Помістіть файл відео в папку, доступну за FTP. Повідомте одержувачу файлу свій IP-адресу і дані для авторизації, якщо ви її передбачили.
6
Відправте файл відео по електронній пошті, якщо поштова скринька одержувача допускає розміщення такого обсягу даних. Якщо поштовий сервіс адресата накладає обмеження на максимальний обсяг листа, розбийте відеофайл на кілька частин. Використовуйте можливості файлового менеджера, спеціальні утиліти або функції створення багатотомних архівів програм-архіваторів.
При спробі відправити великий обсяг файлів друзям або родичам по електронній пошті багато користувачів стикаються з проблемою обмеження розмірів на передаються по e-mail файли. Особливо це актуально при відправці відео по електронній пошті, тому що відеофайли займають великий дисковий об'єм.
Інструкція
1
Є кілька способів передати відео одержувачу по електронній пошті. Багато поштові сервіси забороняють передавати файли розміром, що перевищує 20-30 Мб. Для того щоб передавати великі відеофайли в додатках, зареєструйте поштову скриньку на Hotmail (http://www.hotmail.com). Цей поштовий сервіс з російськомовним інтерфейсом дозволяє прикріплювати до e-mail вкладення, розміром до 10 Гб. Для зручності завантаження ви також можете розбити великий відеофайл, наприклад, DVD, програмою-архіватором WinRAR на рівні часті.Все решта способи передачі відео по електронній пошті зводяться до завантаження відео через спеціальні сервіси і отриманню посилання на перегляд або скачування.
2
Другий спосіб пропонує вам і вашому одержувачу отримати пряме посилання на перегляд відео прямо в браузері без необхідності скачування на жорсткий диск комп'ютера. У цьому вам допоможе найбільший відеопортал YouTube.Зарегістріруйтесь на сайті (htttp://www.youtube.com) або увійдіть на сайт, використовуючи логін і пароль від пошти Google Mail. Після входу на сайт, ви побачите посилання «Додати відео» у верхній частині сайту. Натисніть на неї і на новій сторінці за допомогою провідника виберіть відео для завантаження або натисніть кнопку «Запис з веб-камери», якщо ви хочете записати звернення в режимі online. По закінченню завантаження ви отримаєте унікальну посилання на ваш відеоролік.Отправів це посилання одержувачу по e-mail, він завжди зможе переглянути відео на YouTube і додати його в закладки браузера.
3
Третій спосіб передачі відео - завантаження файлу на який-небудь файлообмінний сервіс або «файлообмінник». Ви можете завантажити файли великого розміру (зазвичай до 2-10 Гб) на сайти: http://letitbit.nethttp://narod.ruhttp://ifolder.ruhttp://files.mail.ruТакже існують інші безкоштовні файлообмінні сервіси, але вони не підтримують докачку файлів - це утруднить закачування відео на комп'ютер одержувачем: http://depostifiles.comhttp://rapidshare.ruОбично такі сервіси не вимагають реєстрації та закачка відео здійснюється через кнопку «Додати файл». Після завантаження файлу скопіюйте унікальну посилання на скачування і передайте її електронною поштою одержувачу.