Як вибрати правильний матрац для дитини.

Якщо в денний час ви маєте можливість контролювати поставу дитини, то вночі за хребет «відповідає» матрац. На дитячий сон відводиться не менше 10 годин на добу і неправильне положення під час сну незабаром може стати причиною розвитку сколіозу. Для запобігання сколіозу дитині необхідно вибрати правильний матрац.
Інструкція
1
Для новонародженого вибирайте жорсткий кокосовий матрас.Он забезпечить правильне положення хребта відповідно віку новонародженого, добре сохне і вентилюється. Кокосове волокно з просоченням з натурального латексу є гіпоалергенним, а застосовуються при виготовленні екологічно чисті просочення перешкоджають проникненню пилу і комах - паразитів всередину матраца.
2
Вибираючи вірний матрац для дитини, зверніть увагу не тільки на заповнювач, але й на оболонку. Якщо чохол зроблений з простої бавовняної тканини, такий як ситець або бязь, то на довгу експлуатацію розраховувати не варто. Ці тканини швидко зношуються, втрачають колір і рвуться. Краще придбайте матрац, який зшитий з жакардової тканини. Вона на 80% складається з бавовни і на 20% із синтетичних волокон для міцності. Наматрацник для малюка виберіть з водонепроникної тканини, він захистить матрац від намокання.
3
Вибираючи матрац для малюка, зверніть увагу на відповідність його розмірам дитячого ліжечка. Зазор між стінкою ліжечка та матрацом ні перевищувати 3 см. Ребенок може отримав травму, просунувши руку або ніжку в щілину. Неприпустимо купувати матрац більше кроватки, він не буде лежати рівно. Утворилися горби будуть сприяти розвитку викривлення хребта малюка.
4
Для дитини постарше вибирайте матрац середньої жорсткості, занадто жорсткий викликає у них почуття дискомфорту. На жорсткому матраці діти дошкільного віку сплять неспокійно, нерідко перевертаються і погано висипаються. До того ж - дитина не проти пострибати на матраці, а кокосова койра погано переносить такі перевантаження. Тому вибирайте для свого чада хороший ортопедичний матрац. Він забезпечить правильне формування хребта і прослужить довго. Вибирайте безпружинний ортопедичний матрац він не містить металевих частин. Значить, дитина не буде відчувати електростатичного і магнітного впливу.
5
Купуйте матрац зі знімним чохлом, який складається з двох тканин: шерсть і віскоза. Різні сторони роблять чохол універсальним для експлуатації як в холодну, так і в теплу пору року. Шерсть відводить надлишок вологи і зігріває, віскоза гігроскопічна і відводить зайве тепло. Знімний чохол дозволить без праці підтримувати чистоту в дитячій ліжку.