Як прикрасити квартиру на день народження дитини. Як улаштувати вечірку для дітей.

Здається, зовсім небагато часу пройшло з тих пір, як ви відзначали перший день народження своєї дитини. Правда, сам винуватець торжества тоді не цілком усвідомлював цей день як святкову подію. Зараз, коли малюк підріс, зробіть йому сюрприз - прикрасьте квартиру так, щоб свято запам'яталося надовго.
Вам знадобиться
  • - повітряні кулі;
  • - фарби, фломастери, олівці;
  • - ватман, папір;
  • - клей;
  • - скотч;
  • - конфетті;
  • - серпантин.
Інструкція
1
Зовні на вхідні двері повісьте святковий плакат зі словами або віршем, присвяченими іменинникові. Нехай всі сусіди знають, яке важлива подія сталася у вашій родині в цей день.
2
У передпокої прикріпіть до стіни великий аркуш ватману, поруч пристосуйте (можна повісити на мотузочках або покласти на тумбочці) фломастери, олівці, ручки. Нехай кожен гість залишить своє побажання і малюнок для іменинника.
3
Спробуйте прикрасити квартиру тематично. Тему виберіть у залежності від віку, статі та уподобань малюка: піратський корабель або замок з феями, джунглі чи морське дно, фантастична планета або мультяшний місто. Можете дізнатися думку дитини. Якщо же хочете піднести сюрприз - фантазуйте самі.
4
Наприклад, повісьте на видному місці піратський прапор або стрічки, прикрашені паперовими квітами. За допомогою липкої стрічки на стіни і меблі прикріпіть намальовані і вирізані фігурки екзотичних тварин, фантастичних істот, мешканців морських глибин або героїв мультфільмів. З серпантину можна зробити ліани.
5
Купуйте для святкового столу відповідають тематиці серветки. Зараз у продажу можна знайти найрізноманітніші: і з тваринами, і з піратами, і з рибками.
6
Надуйте багато різнокольорових повітряних куль, на кожному намалюйте фломастерами що-небудь, що стосується обраної теми: квіти, черепашки, зірочки, мордочки звіряток та ін. Дістаньте всі наявні в будинку м'які іграшки та ляльки, розсадите їх по квартирі в різних місцях і кожної «вручите» по кульці (закріпіть скотчем).
7
Організуйте куточок, в якому розмістіть ранні дитячі фотографії дитини, поруч покладіть його першу сорочечку, чепчик, брязкальце, пустушку і т.д.
8
Найбільший повітряна куля наповніть записочками з маленькими віршами або загадками, серпантином і конфетті. Підвісьте його під стелею в центрі кімнати. У розпал свята акуратно проколіть кулю і разом з діточками радійте «феєрверку».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AeYgi6RG1-A