Як підвищити успішність дитини.

Багатьох батьків сильно турбує шкільна успішність дітей. У гонитві за хорошими оцінками можна забути, що вони зовсім не показник освіченості. Вони оцінюють не знання, а лише сукупність факторів, з якими зіткнувся учень. Тому, заповітні п'ятірки не повинні стати тим, заради чого дійсно варто вчитися.
Інструкція
1
Знайдіть причину невдач. Не буває так, що дитина вчиться погано абсолютно по всіх предметах. Нехай навіть малювання чи фізкультура йому подобаються. Виявіть саме ті предмети, з яких є проблеми. Уважно подивіться, які теми викликають труднощі. Наприклад, є проблеми з пунктуацією, але все більш менш добре з орфографією. Або написання англійських слів хороше, а запам'ятати їх дитина не може. Такий детальний розбір допоможе зрозуміти, над чим конкретно доведеться посилено працювати, і виключити проблеми психологічного характеру.
2
Поговоріть з учителем. Може причина невдач дитини криється в особистих відносинах з педагогом. В цьому випадку тактовно скажіть вчителю про проблеми дитини. Спільно ви повинні знайти вихід зі сформованої ситуації. Може дитина не налагодив відносини з однокласниками, і все уроки для нього перетворюються на тортури. Чи він не дуже активний на уроці через свою сором'язливість і справа тут не в знаннях. Просто учня треба запевнити у своїх власних силах і допомогти йому розкріпачитися.
3
Не перетворюйте виконання домашніх завдань на тортури або провину. Ви повинні допомогти дитині надолужити згаяне, а не вселяти йому почуття провини через те, що він не виправдав ваших сподівань. Нагадайте йому про минулі досягнення, підбадьорте, що у нього все вийде і ви любите його абсолютно будь-яким, а не успішним і з хорошими оцінками.
4
Якщо ви не можете допомогти дитині з певних предметів самостійно, запросіть репетитора. Часто з людьми сторонніми діти розкріпачуються і думають вільніше. Та й людина, якій платять за його роботу гроші, не дозволятиме собі вільного поведінки і покладений годину займатиметься саме уроками.
5
Чи не акцентуйте увагу дитини на тому, що у нього є проблеми. Він не повинен замикатися в нескінченній зубріння предмета - дитинства ніхто не відміняв. Та й атмосфера в сім'ї дуже сильно впливає на успішність дитини. Чи не зводите всі розмови тільки на навчання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z-QqqeLrerU