Як змінити букву завантажувального диска. Як змінити букви на системному диску.

Зміна букви завантажувального або системного диску дозволяється тільки в випадках досконалої заміни цих значень без відома і дозволу користувача. Пропонований алгоритм дій спрямований на відновлення вихідних параметрів системи.
Інструкція
1
Виконайте вхід в систему через акаунт адміністратора комп'ютера і натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню для виконання операції зміни букви завантажувального диска.
2
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення regedit32.exe в полі «Відкрити».
3
Натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту «Редактор реєстру» і розкрийте наступну гілку: HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ MountedDevices.
4
Зазначте параметр MountedDevices та використайте команду «Дозволи» в меню "Безпека" верхній панелі інструментів вікна програми.
5
Застосуйте прапорець на полі «Повний доступ» у вузлі «Адміністратори» і завершите роботу програми regedit32.exe.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для чергового запуску інструменту «Редактор реєстру».
7
Введіть значення regedit.exe в полі «Відкрити» та натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
8
Розкрийте гілку реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ MountedDevices і виберіть запис \ DosDevices \ буква_диска з бажаною літерою диска (приклад: \ DosDevices \ C:).
9
Викличте контекстне меню вибраного параметра кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Перейменувати».
10
Введіть значення невживаної букви в новому імені диска (приклад: \ DosDevices \ A :) і виберіть запис, що містить букву, підлягає зміні (приклад: \ DosDevices \ D:).
11
Викличте контекстне меню вибраного параметра кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Перейменувати».
12
Відновіть стандартне значення букви диска у новому імені (приклад: \ Dos Devices \ C :) і викличте контекстне меню створеного запису \ DosDevices \ A: кліком правої кнопки мишки.
13
Вкажіть пункт «Перейменувати» і відновите початкове значення букви диска у зміненому імені (приклад: \ DosDevices \ D:).
14
Відновіть заводські дозволу в розділі «Адміністратори» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Процедура перейменування букви диска може бути виконана тільки в програмі regedit.