Як поповнити рахунок електронного гаманця.

Інтернет з кожним днем зміцнює свої позиції і стає невід'ємною частиною життя людей. У мережі вони знайомляться, спілкуються, знаходять потрібну інформацію, а також заробляють і витрачають гроші. З розвитком електронною комерцією виникла необхідність створення електронних платіжних систем для зручності грошового обігу. Початківців учасників таких систем завжди в першу чергу цікавить питання: як поповнити рахунок електронного гаманця.
Вам знадобиться
  • рахунок в електронній платіжній системі
  • - карта передоплати;
  • - банківська карта;
  • - доступ до інтернет-банкінгу;
  • - готівкові;
  • - гаманці інших електронних систем
Інструкція
1
Поповнення рахунка електронного гаманця, зазвичай, здійснюється за кнопці "Поповнити приводу" в особистому кабінеті учасника. Способів багато, але їх можна розділити на чотири основні групи.
2
Карти передоплати. Це фізичні пластикові картки певного номіналу з нанесеним брендом платіжної системи на лицьовій стороні. Такі карти можна придбати в пунктах продажу, яких зазвичай багато. Це можуть бути вуличні кіоски, офіси мобільних мереж та їх представників, деякі магазини. Зазвичай вартість карти перевищує номінал на кілька відсотків, комісію партнера. Карти без націнки можна купити в певних місцях, як правило, в офісі розрахункової організації в робочі години. Можна зробити замовлення через інтернет і отримати з кур'єром. Після придбання карту потрібно активувати. Для цього увійдіть у відповідний пункт поповнення гаманця на сторінці платіжної системи, введіть номер картки і пароль, який знаходиться під захисним шаром.
3
Банківські карти. Практично у всіх електронних платіжних систем є банки-партнери, які пропонують учасникам безвідсоткове поповнення рахунка за умови прив'язки картки до електронного рахунку. При використанні карт інших банків система візьме певну комісію. Поповнення з банківської картки можна здійснити через банкомат за наявності у нього такої функції. За це теж може бути нарахована комісія. Третій метод поповнення банківською картою - інтернет-банкінг. Ви поповнюєте електронний рахунок на сайті свого банку з використанням захисних кодів.
4
Готівкові. Це найпопулярніший спосіб поповнення, доступний багатьом. Здійснюється через платіжні термінали (Мобіл Елемент, QuickPay), офіси продажів (Евросеть, Зв'язковий, Dixis), банківські відділення, системи переказів (Contact, Юністрім), а також через Пошту Росії.
5
Обмін електронної валюти. Поповнення коштів відбувається шляхом конвертації електронних грошей з інших платіжних систем, наприклад, WebMoney. Завжди береться комісія. До того же мінус такого способу в тому, що для більшості систем ваш атестат має бути вищим анонімного.
6
Популярні електронні система: Яндекс.Деньги, Moneta.ru, RBK-money, Webmoney, EasyPay, MoneyMail та інші.
Зверніть увагу
Іноді на картах передоплати знаходиться код перевірки, який також прихований захисним шаром і який система попросить вас ввесті.Прівязав банківську карту до електронного рахунку, ви захистите себе при оплаті покупок через інтернет. До того ж полегшите собі спосіб виведення грошей з електронної системи (нараховуючи їх на карту) .При поповненні через валютний обмін користуйтеся послугами перевірених обмінних пунктів.
Корисна порада
Не періть захисний шар з пароля карти передоплати до тих пір, поки система не попросить його ввести. Якщо відбудеться збій, ви зможете довести, що картка не була активована і використовуєте її вновь.Прі поповненні готівкою уточнюйте розмір комісії на сайті платіжної системи або її партнерів.