Як знайти роботу на телефоні.

Якщо ви володієте приємним голосом і вмієте спілкуватися з людьми, спробуйте знайти роботу в якості диспетчера на домашньому телефоні. Однак в пошуках такої роботи будьте обережні і не попадіться на вудку шахраїв.
Інструкція
1
Ніколи не вказуйте номер свого домашнього телефону до тих пір, поки не підпишете договір з роботодавцем. Всі переговори ведіть тільки по мобільному. Не залишайте своїх контактних даних (за винятком ISQ або адреси електронної поштової скриньки, створеного спеціально для цих цілей) при розміщенні оголошень про пошук роботи.
2
Зайдіть на кілька інтернет-сайтів, що публікують оголошення про роботу. Зазвичай оголошення про набір диспетчерів (або операторів) розміщуються в розділі «Робота без спеціальної кваліфікації». Ознайомтеся з оголошеннями і, зареєструвавшись на сайті, зв'яжіться поштою або телефоном з потенційними роботодавцями або вишліть їм своє резюме.
3
Підпишіться на розсилку нових, цікавих для вас, вакансій. Для того щоб ваш поштовий ящик не був у незабаром переповнений спамом, встановіть всі можливі обмеження, пропоновані вашим сервісом.
4
Не забудьте розмістити своє резюме на сайтах, які ви відвідали навіть в тому випадку, якщо ви вже знайшли кілька цікавих пропозицій.
5
Здзвонитеся з роботодавцями. Якщо роботодавець відмовляється від особистої зустрічі, то викресліть його пропозиція зі списку можливих, оскільки, швидше за все, ця людина бажає знайти диспетчера для не самих приглядную цілей.
6
Зазвичай диспетчери на домашньому телефоні можуть знадобитися службам таксі або фірмам, що займаються розвезенням товарів або наданням послуг внеінтімного характеру (наприклад, ремонтних). Тому відразу поцікавтеся у роботодавця, чим займається його організація, і будете ви укладати з ним договір про надання послуг. Якщо роботодавець пропонує вам випробувальний термін, одразу відмовляйтеся від такої пропозиції, оскільки подібний договір, хоч і може бути укладений на певний час, але, однак, не передбачає ніяких додаткових умов при прийомі на роботу.