Як подивитися останні дії на комп'ютері. Як подивитися на компьтере журнал пошуку.

Останні дії користувачів на комп'ютері, системні події і всі спроби входу в систему фіксуються операційною системою Windows XP в журналах подій. Журнали діляться на журнал додатків, що містить записи встановлених програм, журнал безпеки, який зберігає відомості про редагування файлів і журнал системи, що відображає проблеми завантаження.
Вам знадобиться
  • - Windows XP
Інструкція
1
Використовуйте кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть на сторінку "Панель управління» для перегляду журналів подій.
2
Вкажіть пункт «Продуктивність і обслуговування» і виберіть пункт «Адміністрування».
3
Розкрийте посилання «Керування комп'ютером» і вкажіть розділ «Вікно перегляду подій» у списку консолі для відображення всіх подій.
4
Вкажіть журнал, що містить необхідне подія, і виконайте подвійний клік миші на вибраному об'єкті в списку консолі для перегляду подробиць потрібного події. Ця дія викличе відкриття діалогового вікна властивостей обраного події, що зберігає інформацію про ім'я події і опис.
5
Вкажіть пункт «Знайти» в меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми і введіть необхідні характеристики потрібного події для виконання пошуку конкретної події.
6
Натисніть кнопку "Знайти далі" для ініціювання пошуку.
7
Вкажіть пункт «Фільтр» у меню «Вид» верхній панелі інструментів вікна програми і введіть необхідні характеристики фільтрації для виконання пошуку за вказаними параметрами.
8
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і викличте контекстне меню потрібного журналу для визначення розміру вибраного журналу.
9
Вкажіть необхідний розмір в полі «Максимальний розмір журналу» в розділі «Розмір журналу» і введіть бажаний варіант перезапису в розділі «По досягненні максимального розміру журналу».
10
Використовуйте кнопку «Очистити журнал» для видалення всіх записів обраного журналу подій.
11
Натисніть кнопку OK для вживання вибраних змін і поверніться в контекстне меню потрібного журналу для створення архіву інформації про події.
12
Вкажіть пункт "Зберегти файл журналу як» і введіть ім'я файлу і місце його збереження у відповідні поля діалогового вікна.
13
Виберіть один з трьох запропонованих форматів збереження - файл журналу, тестовий файл або текстовий файл з коми як роздільник - в полі «Тип файлу» та натисніть кнопку «Зберегти» для виконання команди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yaWm7tFQ12c
Зверніть увагу
У ньому не тільки реєструється все, що відбувається, але і вказуються причини, чому виникають неполадки. Єдине що погано - іноді їх надано в кодах і розшифровку доводитися шукати по всієї мережі. Інстркція: де знаходитися журнал windows. У ньому навпроти рядка «журнали виндовс", натисніть на маленький трикутничок та оберіть система. Тепер можете ознайомитися з усіма помилками вашого комп'ютера. Їх знайти легко.
Корисна порада
Комп'ютерний журнал - періодичне видання, основною темою якого є інформаційні технології, програмне і апаратне забезпечення. Можливі як традиційні (паперові), так і електронні форми випуску. Існують спеціальні комп'ютерні журнали, присвячені якійсь одній темі: програмування, ігор, баз даних, мережних технологій - або якийсь одній платформі: комп'ютерам Apple або операційним системам сімейства UNIX і т. Д.