Як приймати фолієву кислоту і вітамін Е до вагітності. Як приймати фолієву кислоту для зачаття.

Щоб вагітність протікала без ускладнень і ви через належний час народили здорового дитинку, слід ретельно виконувати всі рекомендації медиків. А вони настійно радять приймати фолієву кислоту і вітамін Е ще на стадії планування вагітності . Для чого це потрібно робити і як їх брати?
Інструкція
1
Фолієва кислота (вітамін В9) міститься в основному в зелених овочах, наприклад, в петрушці та шпинаті, а також в борошні грубого помелу, бобових, капусті, апельсиновому соку і деяких інших продуктах. Жінці, яка планує вагітність, ще до зачаття слід почати приймати фолієву кислоту по 400-600 мкг на добу. Для чого це необхідно? Фолієва кислота бере активну участь у діленні клітин і її недолік вже на другому тижні вагітності може згубно позначитися на що формується нервовій системі плода. Пізніше при дефіциті вітаміну В9 можливі дефекти розвитку нервової трубки, аненцефалія, гідроцефалія, затримка розумового розвитку у дитини та інші тяжкі наслідки. Особливо актуальний прийом фолієвої кислоти при підготовці до вагітності, якщо жінка використовувала оральні контрацептиви, тому на їх фоні ймовірність розвитку дефіциту цього вітаміну дуже велика.
2
Вітамін Е, як і фолієву кислоту, призначають при підготовці до зачаття і при вагітності. Його дія поширюється на стан мембран і внутрішньої структури клітин. Вітамін Е називають «вітаміном розмноження, тому він відновлює порушений баланс гормонів, чим забезпечує нормальне функціонування репродуктивної системи людини. У деякому роді він створює конкуренцію гормональним препаратам, тому його призначають при порушення менструального циклу, дисфункції яєчників і т.д. Дія вітаміну Е подібно з дією гормону прогестерону, який дбає про збереження вагітності, нормалізує роботу плаценти і попереджає її відшарування. Проте, оскільки цей вітамін має властивість накопичуватися в жировій тканині, слід бути досить обережним з його дозуванням. Керуйтеся здоровим глуздом - не перевищуйте виписану лікарем дозу. Тоді весь обсяг вітаміну буде витрачений з користю для організму.
3
Найпростіший і надійний спосіб отримати необхідну кількість фолієвої кислоти і вітаміну Е - приймати спеціальні вітаміни, рекомендовані медиками при підготовці до вагітності. Вони повністю збалансовані і за складом, і за дозуванні, якої слід суворо дотримуватися. Однак обмежуватися прийомом вітамінів не слід, раціон жінки повинен містити овочі, фрукти, зелень, м'ясо і рибу.
Токоферол він же вітамін Е, відоме як засіб, допомагає завагітніти. Крім омолоджуючого ефекту він позитивно впливає функцію статевих органів у жінок та чоловіків, які відновлює гормональний баланс і допомагає при порушенні менструального циклу і маленької матки у тих, хто збирається народжувати вперше. І це ще не весь список. Не дивно, що його часто призначають тим, хто готується до вагітності. Але завжди потрібно пам'ятати, що є певні дози та рекомендації щодо застосування лікарських препаратів.
Вам знадобиться
  • Вітамін Е в капсулах, фолієва кислота, рослинні олії, горіхи, обліпиха, зелень, гречана крупа, зародки пшениці, соя.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте вагітність, приймати вітамін Е, а також фолієву кислоту найкраще за такою схемою: фолієву кислоту постійно в дозуванні від 1 до 5 мг на добу, вітамін Е в другій половині циклу по 4-10 мг на добу . Не можна забувати, що передозування може призвести до алергічних реакцій, млявості, нудоті і навіть кровотечі з ШКТ.
2
Додайте в свій раціон більше продуктів, що містять вітамін Е. У першу чергу це рослинні масла. Намагайтеся додавати в каші і салати тільки рослинну олію.
3
Їжте більше горіхів та сої, це вірний джерело вітаміну Е. Тільки не беріть в магазині продукти з соєвого білка, краще купити соєві боби. Після обробки з них можна приготувати безліч смачних, а головне, корисних страв.
4
Намагайтеся уникати дієт, адже вітамін Е накопичується в жировій тканині. Втрачаючи її, ви втрачаєте свої запаси вітамінів. Якщо хочете перед вагітністю скинути вагу, то варто зробити це за кілька місяців до підготовки до вагітності.
5
Набирати зайву вагу також не рекомендується - в поєднанні із споживанням великої дози вітаміну Е це може привести до його надлишку та неприємним наслідкам.
6
Якщо в перервах між їжею хочеться перекусити, то з'їжте в цьому випадку легкий салат із зелені, заправлений олією, а якщо немає можливості приготувати такий салат - носіть з собою горіхи. Такий перекус принесе вашому організму користь і додаткову порцію вітаміну Е.
7
Щоб не завдати шкоди своєму організму, при плануванні вагітності проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Він проведе необхідні обстеження і призначить найбільш підходящу для вас дозування вітаміну Е.
8
Якщо ви не можете проконсультуватися з лікарем з питання дозування, то краще приймайте його в меншому дозуванні, і ні в якому разі не перевищуйте рекомендовану добову дозу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EEtVmNELA1s
Корисна порада
Вітамін Е випускається різними виробниками в різних дозуваннях - при виборі виробника звертайте увагу на найбільш зручну для вас дозування.