Як налаштувати канал. Як переставити канали.

Чи можна налаштувати новий канал на своєму телевізорі, не звертаючись до фахівців? Зрозуміло! Для цього не треба бути семи п'ядей у чолі, головне - проявити ініціативу, допитливість і взяти в руки пульт дистанційного керування.
Вам знадобиться
  • Пульт від телевізора.
Інструкція
1
Щоб налаштувати новий канал, використовуйте пульт дистанційного керування (якщо він загубився, можна використовувати кнопки, розташовані на передній панелі телевізора). Знайдіть на ньому кнопку «Меню» і натисніть її. Якщо з'явилося меню іноземною мовою, перейдіть на російську. Для цього зайдіть в розділ Language і виберіть російську мову (Russian).
2
Тепер знайдіть в меню розділ «Налаштування (і)», натисніть його. Ви побачите список підрозділів, серед яких «Автоматичне налаштування» і «Ручне регулювання» («Точне підстроювання»). Якщо ви встановлюєте канали в перший раз, виберіть «Автоматичну настройку». Після цієї нескладної маніпуляції телевізор почне пошук каналів у всіх можливих діапазонах, одночасно запам'ятовуючи їх.
3
Тепер знайдіть в меню розділ «Налаштування (і)», натисніть його. Ви побачите список підрозділів, серед яких «Автоматичне налаштування» і «Ручне регулювання» («Точне підстроювання»). Якщо ви встановлюєте канали в перший раз, виберіть «Автоматичне налаштування». Після цієї нескладної маніпуляції телевізор самостійно почне пошук каналів у всіх можливих діапазонах, одночасно запам'ятовуючи їх.
4
Якщо послідовність знайдені канали для вас незручна, напишіть ідеальний собі порядок на бумаге. Щоб переставити канали, зайдіть в меню «Ручне регулювання». У вікні, ви побачите кілька підпунктів, у тому числі «Номер каналу». Визначте для кожного каналу свій номер. Наприклад, «1» - для «Першого», «2» - для «Росії-1» і т.д.
5
Пункти «Діапазон» і «Частота» відображають інформацію про діапазон і частотою мовлення обраного каналу. Як правило, зміна цих параметрів не потрібно. Крім того, в цій вкладці меню можуть бути присутні пункти «Система кольору» і «Система звуку», призначені для зміни режимів відео і аудіо сигналів. Змінювати встановлені за умовчанням параметри в цих пунктах, якщо ви не є досвідченим користувачем, не рекомендується.
6
Пункт «Точна настройка» призначений для точного підстроювання каналу, так як в силу різних причин якість переданого телевізійного сигналу може погіршитися.
7
У цій же вкладці меню є опція «Зберегти після всіх налаштувань». Не забудьте натиснути відповідну їй кнопку після виконання всіх інших дій з налаштування каналу. Таким чином внесені вами зміни будуть збережені.