Як купити м'ясорубку. Яка м'ясорубка краще.

Вибираючи м'ясорубку, покупець часто орієнтується виключно на її зовнішній вигляд. Але навіть у тому випадку, якщо враховується ім'я виробника, далеко не завжди куплений товар виправдовує очікування. Правильно вибрати м'ясорубку далеко не так просто, як може здатися на перший погляд.
Інструкція
1
Перш за все, вирішите, що саме ви хочете купити - хорошу м'ясорубку або кухонний комбайн з функцією м'ясорубки. Слід знати, що комбайни, попри їх зручність, мають багато недоліків. Зокрема, виробникам при суміщенні різних пристроїв доводиться йти на компроміси, що негативно впливає на якість роботи і довговічність комбайна. Саме тому краще мати окрему м'ясорубку.
2
Визначтеся з потужністю м'ясорубки. Не варто купувати м'ясорубку потужністю менше 1 кВт, вона буде погано справлятися зі своїми завданнями. При потужності в 1 кВт м'ясорубка може перекрутити приблизно 1 кілограм м'яса в хвилину.
3
Зверніть увагу на те, з яких матеріалів виготовлені її деталі. Корпус може бути пластмасовим, нічого страшного в цьому немає. Але внутрішні деталі - шнек, ніж, решітка - обов'язково повинні бути металевими. Ножі деяких моделей бувають самозагострювальними, що дуже зручно. В комплект повинні входити мінімум дві решітки з різним діаметром отворів.
4
Перевірте, щоб ви ні за яких умов не могли дотягнутися пальцями до шнека, це головна вимога безпеки. Але завантажувальний отвір (горловина) не повинно бути при цьому занадто вузьким, інакше з м'ясорубкою буде незручно працювати. Оптимальний розмір становить близько 5 см.
5
Мясорубка повинна мати захист від перевантаження. Це може бути автоматичний переривник ланцюга, що відключає апарат при занадто високому навантаженні, або звичайний запобіжник. На деяких моделях роблять захисну втулку, ламайте в тому випадку, якщо під ніж потрапить щось тверде і м'ясорубку заклинить. Втулку в цьому випадку доводиться міняти.
6
Корисною функцією м'ясорубки є реверс. У тому випадку, якщо на вал намоталися жили, натискання кнопки реверсу змушує шнек обертатися у зворотний бік. Що з'явилися в завантажувальному отворі жили видаляються, м'ясорубка знову включається в нормальному режимі.
7
Запитайте у продавця, чи входять в комплект додаткові насадки, а якщо не входять, чи можна їх придбати окремо. Додаткові насадки дозволять використовувати м'ясорубку в якості соковижималки, овочерізки, терки, шинкування і т.д.
8
Зверніть увагу на ім'я виробника. Краще купувати продукцію відомих компаній, таких як Bosch, Braun, Kenwood, Moulinex. При правильному виборі куплена м'ясорубка вірою і правдою прослужить вам довгі роки.