Як пофарбувати дах.

Щоб дах була захищена від впливу опадів і володіла стійкістю до корозії, її необхідно пофарбувати. Фарбування даху продовжує термін її служби і вдає більш декоративним. Для фарбування даху слід використовувати спеціальні фарби.
Вам знадобиться
  • - Фарба для металевих дахів;
  • - смивка для видалення старої фарби;
  • - повсть;
  • - велика махова кисть;
  • - сходи;
  • - перетворювач іржі.
Інструкція
1
Для того щоб захистити дах з чорного металу на довгий час, використовуйте акрилові фарби, які містять антикорозійні добавки. Особливою популярністю користуються лакофарбові матеріали для покриття металевих поверхонь від Feidal, Tikkurila, Полі-Р.
2
Один з найпоширеніших матеріалів для покрівлі - оцинкована бляха. Дах з оцинкованої бляхи також потребує фарбування. Тонкий шар цинку, якщо він не захищений, руйнується в результаті агресивного впливу солей, вихлопних газів, опадів і т.д. Крім того, пофарбована оцинкована дах виглядає більш привабливо, ніж без фарбування.
3
Оскільки поверхня оцинкованого заліза більш пасивна, ніж поверхня чорного, фарба повинна володіти ще більшою еластичністю і адгезією. Ці якості властиві матовою акрилової фарбі для металевих дахів, що володіє хорошим зчепленням з оцинкованої поверхнею. Прекрасно підійде фарба "Pansarimaali" від Tikkurila, "Цірколь" від фарби, "Akvakryl V2053" від CHEMOLAK.
4
Перш ніж приступити до фарбування даху, приготуйте для взуття повстяні підошви, щоб не ковзати, пересуваючись по покрівлі, і не пошкоджувати свіжий шар покриття. Перевірте стан поверхні і замініть проржавілі листи при необхідності.
5
Очистіть поверхню від бруду, іржі, старої фарби. Іржу видаліть за допомогою металевої щітки. Для зняття старої фарби використовуйте спеціальну змивку.
6
Після видалення іржі і старої фарби на знежирені ділянки, уражені корозією, пензлем або валиком нанесіть перетворювач іржі. Залиште для повного висихання на 5 діб.
7
Після закінчення цього терміну приступайте до фарбування. Великий пензлем розтушовуйте фарбу уздовж ската даху в напрямку від коника до краю.