Як відрегулювати пральну машину.

"Скачет гірським козлом по кахлю" - так часто говорять про неправильно встановлену пральну машину. Адже якщо не відрегулювати її становище у ванній або на кухні, можна отримати підстрибуюче при віджиманні і сушці агрегат. Якщо це ваш випадок, то подивіться, яким саме способом кріпиться ваша машинка, і відкоригуйте його.
Вам знадобиться
  • - фанера;
  • - інструменти;
  • - рідкі цвяхи;
  • - дюбеля.
Інструкція
1
По-перше, перевірте поверхню, на яку встановлена ваша пральна машинка. Якщо підлога нерівна - будь він хоч кахельну, хоч бетонний - в будь-якому випадку побутовий прилад не стане так, як належить. А це означає, що при найменшій вібрації машинка буде підскакувати і зрушуватися з місця. Якщо це ваш випадок, то обов'язково вирівняйте підлогу. І тоді власне пральний прилад регулювати не потрібно буде.
2
Якщо ж підлога у вас рівний, подивіться на те, як встали ніжки пральної машинки. Для цього акуратно і без особливого ентузіазму постарайтеся трохи похитати машинку назад і вперед. Можна спробувати понаклоняться її з боку в бік. Це допоможе вам зрозуміти, які ніжки потрібно регулювати.
3
Тепер приступайте безпосередньо до регулювання. Для цього у тій ніжки, у якої це необхідно, злегка ослабте шайбу і покрутіть саму ніжку по або проти годинникової стрілки. Це і буде її регулювання. Для того щоб зрозуміти, чи рівно у вас тепер стоять ніжки, використовуйте водний рівень. Якщо ви справили регулювання правильно, бульбашка повинен бути строго по центру. Для вимірювання центр помістіть зверху пральної машини. Якщо все гаразд, затягніть шайбу; якщо ж ні - повторіть прокрутку заново, обережно підбираючи потрібне положення.
4
Для вирівнювання і регулювання деяких типів пральних машин вам може знадобитися додатковий пристрій. Візьміть аркуш фанери і виріжте з нього заготовку для створення невеликої платформи. Потім зберіть її і приєднайте до підлоги - можна за допомогою дюбелів, можна "посадити" її на рідкі цвяхи. Тільки робити це потрібно в районі кріпильних місць усіх наявних опор.
5
Є й народний метод того, як можна відрегулювати пральну машинку за рівнем. Протріть підлога під приладом дуже солодкою водою і відразу ж поставте на це місце агрегат. Він повинен намертво приклеїтися до поверхні. Спосіб, звичайно, дещо сумнівний. Але ті, хто спробував зробити саме так, запевняють, що це працює.
Правильна установка і підключення пральної машини-автомат гарантує тривалий термін служби і безшумну роботу приладу. Більшість магазинів пропонують безкоштовну доставку і установку побутової техніки, якими варто скористатися, якщо ви не впевнені, що зможете зробити установку та підключення своїми силами.
Інструкція
1
Перед установкою і підключенням пральної машини відкрутіть задню стінку, зніміть болти і складіть їх для зберігання. Їх завжди потрібно ставити при транспортуванні для фіксації барабана від небажаного розхитування. Якщо ви забудете зняти болти, то при включенні машини барабан може пошкодитися і гарантійний ремонт в даних випадках не проводиться.
2
Встановлюйте машину на жорстку, рівну поверхню. Використовувати м'які гумові килими під машиною не можна. Візьміть рівень і відрегулюйте ніжками рівну установку. Причому встановлювати потрібно при мінімальному відкручування ніжок. Якщо машину- автомат встановити нерівно вона буде видавати підвищений шум і сильно вібрувати при великих оборотах віджимання. Це істотно знизить час роботи підшипників барабана, вони почнуть видавати гучне гудіння і машину доведеться ремонтувати. В разі неправильного встановлення гарантійний ремонт не проводиться.
3
Підключати машину- автомат можна тільки у власну розетку із заземленням. Перехідники та подовжувачі використовувати не допускається. Якщо ви встановлюєте машину в кімнаті з підвищеною вологістю, то придбайте спеціальну розетку, яка встановлюються в таких умовах. Хоча в сирих приміщеннях установка пральної машини-автомат а вкрай небажана.
4
Приєднувати до системи зливу та водопостачання можна тільки через шланг, що йде в комплекті з машиною. Якщо вам його не вистачає, то ніяких з'єднань не використовуйте. Купуйте шланги потрібної довжини і приєднайте до двійнику або трійника водопостачання і каналізації.
5
Дотримуючись, ці прості правила, ви забезпечите тривалий термін служби своєї пральній машині і безпечне її використання.