Як скорегувати брови.

Правильно скориговані брови роблять особу молодше, надають погляду відкритість і шарм. Красива лінія брів рідко дістається від природи. Тому правильна корекція брів дуже важлива. Як самостійно надати бровам доглянутий і природний вигляд?
Вам знадобиться
  • Ножиці, пінцет, щіточка для брів, білий олівець.
Інструкція
1
Зробіть парову ванночку для обличчя. Тоді за рахунок розм'якшення шкіри процедура корекції брів буде менш болючою. Протріть пінцет і шкіру біля брів дезинфікуючим розчином. Виберіть місце, де будете проводити корекцію. Зручніше робити це за столом. Обличчя має бути добре освітлене.
2
Обріжте зайві волоски. Для цього зачешіте брови наверх і зріжте ті волоски, які виходять за верхню лінію брів. Потім зачешіте брови вниз і зріжте зайві волоски за нижньою межею брів. Дуже світлі або сиві брови подкрасьте за допомогою спеціальної фарби для брів. Обов'язково протестуйте фарбу, щоб не викликати алергічну реакцію.
3
Прикладіть лінійку вертикально до бічної сторони носа. У місці перетину лінійки і брови білим олівцем-кайялом намалюйте точку. Цим ви позначите край брови. Вищипуйте зайві волоски, роблячи це як з лівого, так і з правого боку. Намагайтеся, щоб брови були симетричні.
4
Накладіть лінійку на ніс, дотримуючись такої нахил, щоб вона проходила через зіницю. Відзначте точку, в якій лінійка перетинає брову: це буде кращим місцем найвищої точки брови. Видаліть всі зайві волоски, починаючи від краю брови до цієї точки, роблячи плавне звуження.
5
Прикладіть лінійку від ніздрі до зовнішнього куточка ока - так ви знайдете кінець брови. Намалюйте там точку і видаліть непотрібні волоски, плавно звужуючи брову.
6
Вищипуйте брови тільки знизу. Будьте обережні і намагайтеся не видалити зайві волоски. Не тягніть волосок за кінчик - це боляче. Захоплюйте його біля кореня і тягніть у напрямку росту.
7
Закінчивши корекцію, обробіть брови і шкіру навколо них антисептиком. Розчешіть брови, використовуючи спеціальну густу щіточку. Закріпіть форму брів за допомогою гелю для волосся. Можна також використовувати закріплює лак.