Як розібрати лазерну мишу.

Найчастіше миша втрачає працездатність через перетирання кабелю біля входу в корпус. Решта її деталі можуть бути повністю справними. Подібну поломку можна усунути за умови правильного розбору корпуса миші. Як це зробити, читайте далі.
Інструкція
1
Отсоедините миша від системного блоку. Огляньте її дно. Знайдіть гвинти. Візьміть потрібну викрутку і викрутити їх. Відкрийте корпус. Врахуйте, що це потрібно зробити поддев верхню його частину з боку протилежної вводу кабелю. Якщо розібрати лазерну мишу не вдається, значить, ви викрутили не всі гвинти.
2
Перевірте наявність прихованих гвинтів. Вони можуть розташовуватися під наклейками і гумовими ніжками на дні корпусу миші. Також врахуйте, що якщо миша ще підлягає гарантійному ремонту, то порушення наклейок і гумових вставок позбавляє вас права ним скористатися в разі такої необхідності.
3
Якщо гвинти під гумовими ніжками, викрутити їх, а ніжки відкладіть на яке-небудь чільне місце, щоб вони не загубилися, т.к. надалі використовувати мишу без гумових ніжок буде незручно.
4
Відкрийте миша. Вийміть коліщатко. Коліщатко, як правило, забезпечено валом. Один кінець вала кріпиться в роз'ємному шарнірі, інший кінець вставлений в отвір енкодера. Вивільните вал, злегка підніміть го, а потім вийміть з енкодера, щоб розібрати оптичну мишу.
5
Візьміть викрутку. Відкрутіть всі гвинти, які кріплять плату. Потім відкрийте всі засувки і зніміть плату з її місця. Зніміть з плати оптичну накладку з призмою і лінзою. На кінці кабелю залиште багатоконтактний з'єднувач. Візьміть кусачки. Відріжте кабель до його входу в корпус.
6
Зачистіть всі контакти. Візьміть паяльник. Орієнтуючись по квітам, припаяйте всі провідники в відповідні місця їхнього входу в плату на ті ж контактні площадки. Не складайте лазерну мишу. Підключіть її до вашого персонального комп'ютера. Перевірте, чи світлодіод. Потім перевірте, чи є реакція на обертання коліщатка і натискання клавіш.
7
Одягніть на плату оптичну накладку і перевірте переміщення. Якщо миша підключається до порту USB, то вона буде виявлена і при вже включеному комп'ютері, чого не можна сказати про миші з портом PS/2. До перезавантаження ПК її бачити не буде. Якщо миша працює нормально, укладіть кабель таким чином, щоб він не заважав закрити корпус. Зберіть миша, вкрутите всі гвинти, встановіть на колишнє місце гумові ніжки.