Як увійти в довіру.

Увійти в довіру до свого співрозмовника досить просто, якщо в процесі розмови з'ясується, що у вас з ним є спільні інтереси. Ви просто починаєте спілкуватися з людиною на ваші загальні улюблені теми, розкріпачує і розмовляєте далі вже як старі знайомі або навіть друзі.
Інструкція
1
Цей спосіб знаходиться на озброєнні досвідчених маніпуляторів, які намагаються завести розмову в цікаве для «жертви» русло. Якщо розглядати цей прийом в парі «чоловік і жінка», то тут потрібно бути обережними. Дорогі жінки, якщо ви скажете чоловікові-співрозмовнику, що ви теж без розуму від футболу, хокею, каскадерських трюків і групи Metallica, то вам можуть і не повірити.
2
Справа в тому, що жіночі і чоловічі смаки різняться. Жінки більше люблять дивитися романтичні фільми, ток-шоу і слухати легку музику. А чоловіки воліють бойовики, спорт, а також більш важку музику. Звичайно, з цього правила є і виключення, але це вже інше питання.
3
Припустимо, ваш співрозмовник захоплюється книгами Толкієна. Він вже встиг прочитати всі його твори і переглянути всі екранізації. Знаючи це, ви можете налагодити відносини з людиною без особливих зусиль. Заявіть побіжно, як би мимохідь, що ви днями прочитали останній твір автора із серії «Володар кілець» і воно вам дуже сподобалося. Звичайно, якщо істинною прихильницею Толкієна ви не є, то підготуйтеся до розмови про кумира заздалегідь: прочитайте кілька книг і перегляньте хоча б одну екранізацію. В іншому випадку, ви можете потрапити в халепу.
4
Безумовним плюсом для вас буде, якщо ви дійсно захоплюєтеся Толкієном і самі стежите за новими фактами, з ним пов'язаними. Так ви увійдете до чоловіка в довіру набагато швидше. Тим більше, якщо ви здивуєте чоловіка якимись новими фактами з життя письменника, він буде вам дуже вдячний. А якщо ви ще й знайдете повну (режисерську) версію його улюбленого кінофільму з рідкісними інтерв'ю або дістанете квитки на його улюблене подія, то надасте людині величезну послугу. В майбутньому ця людина просто не зможе відмовити в відповідь на ваше прохання.
Корисна порада
Звичайно, приклад з Толкієном - це лише окремий випадок. Але, загалом, картина йде так само: ви збираєте інформацію про захоплення співрозмовника і намагаєтеся зацікавити його своїми знаннями в тій же області. Ось і весь секрет.