Як зробити біжить текст.

За допомогою графічного редактора можна не тільки ретушувати фотографії, додаючи до них різні ефекти, але і створювати анімацію. Наприклад, на ваш улюблений фотознімок можна додати рухомий рядок з ім'ям або датою події - це не тільки виглядає красиво, але і дозволяє іншим отримати корисну інформацію.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте в Photoshop будь-яке зображення (можна завантажити в редактор навіть аватар з профілю в соціальній мережі). Використовуючи інструмент «Текст», додайте на картинку будь-яке слово. Якщо знадобиться, збільште його або змініть шрифт.
2
Тепер вам знадобиться створити кілька копій текстового шару. Для цього натисніть правою кнопкою миші на вже існуючому шарі і виберіть пункт контекстного меню «Дублікат шару». У вікні, задайте нову назву шару, наприклад, якщо перший текстовий шар називався «Христина», 2-й і наступні можна озаглавити, як К2, К3 і т.д.
3
Клоновані шари необхідно відредагувати: текст в кожному шарі необхідно зрушити на невелику відстань (виходите з кількості кадрів анімації, які ви хочете зробити).
4
Відкрийте панель анімації, це можна зробити через верхнє меню «Вікна» та пункт «Анімація». У вікні, ви побачите всі кадри, створені до цього моменту. Для перегляду отриманої анімації натисніть клавішу «Пробіл».
5
Якщо вам необхідно додати ще кілька кадрів, зовсім необов'язково повертатися до панелі шарів графічного редактора, в режимі анімації теж є можливість додавання нових кадрів. Кнопка додавання кадрів знаходиться зліва від значка кошика.
6
Після додавання кадрів запустите перегляд анімації, швидше за все, цей варіант вам теж не сподобається, т.к. інтервал між кадрами виставлений за замовчуванням і дорівнює 0. Вам необхідно змінити цей інтервал, замінивши нулі значенням 0,05 с. Під кожним зображенням є відповідна графа.
7
Як тільки ви досягнете потрібного результату, приступайте до збереження анімації. Для цього натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Зберегти для веб і пристроїв». У вікні, виберіть формат GIF і натисніть кнопку Export.