Як зробити красивим живіт.

Повірте, що плоский живіт потрібен і дівчатам, і чоловікам. Що краще: плоский живіт або пивне пузо? Очевидно, що плоский красивий живіт - це результат вірно підібраних фізичних вправ, що поєднуються з грамотною дієтою.
Інструкція
1
Головне, на що повинна бути націлена дієта в цьому випадку, це спалювання жиру в зоні талії і організація нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.
2
На що слід звернути найсерйознішу увагу, так це на відмову від сигарет і алкоголю. Без цього немає сенсу говорити про нормальний обміні речовин з одного боку, а з іншого, вживання пива, наприклад, пов'язано із збільшенням жіночих гормонів, які мають властивість відкладатися як раз в області талії.
3
Необхідно повністю виключити з раціону жирні та солодкі страви. Найбільш корисні дієти на основі кефіру, гречки або рису. Крім усього іншого рисова дієта ще й сприяє очищенню організму від шлаків, що помітно відбивається на розмірах талії, роблячи її тонше.
4
Для противників жорстких дієт можна порадити вживати в їжу більше продуктів, що містять волокна. При цьому шлунок наповнюється, почуття голоду йде, а негативних побічних ефектів у вигляді метеоризму така їжа не викликає. За основу можна взяти зернові та овочеві культури з високим вмістом клітковини (крупа, коричневий рис, яблука, боби, кабачки, зелень та інші). Можна використовувати і штучну клітковину, яка продається в аптеці, але приймати її краще невеликими дозами, запиваючи значною кількістю води.
5
Не можна обійтися і без фруктів, правда при цьому слід пам'ятати, що вживати їх треба як окрему страву. Найкраще їсти яблука і груші, а також грейпфрут і апельсин.
6
Дієта повинна містити деяку кількість масла, краще оливкового, але можна використовувати і рослинне, але очищене. Масло допоможе і звільнитися від розтяжок: суміш з половини чайної ложки оливкової олії і п'яти капел вітаміну Е наноситься на область живота і активно втирається в шкіру.
7
Їжу слід приймати досить часто, але порції при цьому повинні бути не більшими. Не менше двох разів протягом тижня на вашому столі в обід має бути присутня риба, один раз - м'ясо курки, причому біле, а для вечері цілком можна використовувати апельсин і пару яєчних білків.
8
Велику увагу приділяють дієтологи воді. Для того щоб прискорити обмін речовин, потрібно не проста вода, а тала. Для її приготування пластмасову пляшку з водою поміщають в морозильну камеру на ніч, а потім розморожують і вживають по кілька ковтків протягом усього дня.
9
Не забувайте про фізичні вправи. Ляжте на спину, ноги витягніть. Руки за головою тримають рушник. Тягніть свій пупок до хребта. Нижня частина спини лягла на підлогу. Тримайте шкарпетки зігнутими і штовхайте стегна в підлогу. Тримайте спину круглої і за допомогою м'язів живота піднімайте без поштовху корпус з підлоги і перейдіть в сидяче вертикальне положення. Втягніть м'язи, штовхайте стегна вниз і повільно поверніться на підлогу, хребець за хребцем. Знову підніміть руки за голову, починайте підніматися знову. Рушник слід тримати натягнутим весь час. Повторення: п'ятнадцять разів опуститися і піднятися.