Як зробити кульки для жонглювання.

Жонглювання - захоплююче і цікаве заняття, навчившись якому, ви зможете вразити знайомих і друзів. Це може стати своєрідним хобі, для якого необхідні тільки дві речі: терпіння і реквізит, тобто м'ячі для жонглювання. Їх можна купити, а можна виготовити самостійно з підручних засобів.
Вам знадобиться
  • - гайки;
  • - шкарпетки;
  • - скотч;
  • - тенісні м'ячі;
  • - надувні кулі;
  • - вода;
  • - крупи;
  • - пісок.
Інструкція
1
Бажано, щоб вага кульок був досить більшим, щоб вони добре відчувалися в руці, так як легкими м'ячиками жонглювати незручно. Відміряйте необхідну кількість «баласту» (візьміть гайки або свинцеву дріб), покладіть його в поліетиленовий пакет і зав'яжіть. Помістіть пакет в шкарпетку, згорніть рулончиком, щоб вийшла куляста форма (діаметр 5,5 сантиметрів). Оберніть його скотчем, намагаючись зберегти круглу форму. Не накручуйте дуже туго, інакше м'ячі стануть твердими і будуть відбивати руки. Зробіть декілька шарів, щоби в міру забруднення кульок можна було зняти верхні шари. Цей спосіб дозволяє регулювати розмір, вага і м'якість кульки. Ви можете взяти різні по товщині носки, по-різному натягувати стрічку при обмотці, вибирати різні матеріали для баласту.
2
Купуйте тенісні м'ячики. Наберіть в шприц воду і заповніть кожен до кінця. Щоб прикрасити їх, візьміть надувні кульки, по два на кожен м'яч для жонглювання. Відріжте у них горловини. Натягніть їх з різних сторін по черзі, щоб другий закрив отвір першого. Такі кульки виходять легко керованими. Якщо вам зручно жонглювати тенісними м'ячами без води, то не обов'язково їх заповнювати.
3
Візьміть надувні кулі, за допомогою воронки насипте в них крупу (гречку, рис, підійдуть також панірувальні сухарі), зав'яжіть вузол і обріжте його. Натягніть на вузол ще одну кульку. На жаль, вони швидко рвуться і мають запах гуми.
4
Купіть в спортивному магазині пластикові кульки. Зробіть з паперу воронку. Ножицями виконайте в м'ячах отвори і засипте через лійку в них сіль приблизно на половину. Можна використовувати пісок або крупу, як у попередньому варіанті. Заклейте дірочку скотчем або пластиром.
5
В крайньому випадку можна жонглювати підходящими підручними засобами: апельсинами, картоплею, зім'ятою і обмотаної скотчем папером.