Як змінити завантажувач.

Встановивши на комп'ютері додаткове програмне забезпечення для більш зручного скачування даних з інтернету, найкраще відразу налаштувати його інтеграцію з браузером для збереження файлів з його допомогою.
Інструкція
1
Скачайте будь-яку зручну і відповідну для вас програму-завантажувач файлів. Найкраще такі програми скачувати з офіційних сайтів. При виборі не обмежуйтеся одним або двома варіантами, оскільки програм багато і всі вони відрізняються один від одного додатковим функціоналом.
2
Якщо потрібно, виконайте реєстрацію програмного продукту на його офіційному сайті після установки.
3
Відкрийте браузер. Зайдіть на сторінку, що містить посилання на потрібний вам файл. Натисніть на нього. У меню, параметрів завантаження виберіть пункт "Відкрити за допомогою ...» і натисніть на кнопку огляду.
4
Виберіть у списку програм встановлений завантажувач, якщо його там немає, вкажіть директорію. Зазвичай програми встановлюються в папку Program Files на локальному диску. Відзначте галочкою пункт «Використовувати для всіх файлів подібного типу» у вікні браузера. При цьому майте на увазі, що окремо для кожних видів файлів вам потрібно буде при першій їх завантаженні виконати цю дію.
5
Також ви можете змінити завантажувач під час попереднього встановлення програми, для цього при першому її відкритті виберіть використання завантажувача в якості основного способу скачування файлів. Також багато з них мають детальну настройку в меню конфігурації, для цього попередньо ознайомтеся з інтерфейсом програми та з'ясуйте, який пункт меню відповідає за виконання тих чи інших дій.
6
При завантаженні файлів за допомогою спеціальної програми налаштуйте пріоритет скачування, швидкість, черговість і кількість файлів, а також додаткові настройки. Функціонал таких програм різноманітний, тому їх використання значно скоротить ваш час при роботі в мережі. Також в деяких подібних додатках доступні способи установки автоматичних режимів скачування.
Зверніть увагу
Будьте уважні при скачуванні програм-завантажувачів, багато з них не безкоштовні.
Корисна порада
Встановлюйте не більше одного завантажувача в операційну систему.