Як зібрати сайдинг.

Сайдинг є облицювальним матеріалом, який призначений для захисту будівлі від дощу, вітру та інших зовнішніх впливів. Також даний матеріал можна використовувати для прикраси будинків.
Інструкція
1
Перед тим як займатися монтажем сайдинга, зробіть під нього обрешітку. Для цієї мети використовуйте дерев'яні бруски або обрізну дошку. Якщо використовуєте брусок, то крок обрешітки робіть рівним 300 міліметрів. Якщо ж ви робите обрешітку з обрізної дошки, то крок повинен бути 400 міліметрів.
2
Кріпите елементи сайдингу до обрешітки за допомогою саморізів з прес-шайбою. Саморізи встановіть в середині паза. Також в простір між брусками укладіть утеплювач. Запорукою якісної та успішної установки сайдинга є ретельна підготовка основи. Матеріал для обрешітки використовуйте тільки якісний. Не можна робити обрешітку з сирого або кривого матеріалу.
3
Врахуйте, сайдинг не несе механічне навантаження. Його основним призначенням є додання чудового зовнішнього вигляду готовим стін. Саме тому не використовуйте його замість несучого матеріалу зовнішньої стіни. Вмонтовуйте сайдинг на обрешітку, яка набита на готову стіну. Ви можете кріпити його також на ДСП, оргаліт і дерев'яну стіну. Варто відзначити, найменша нерівність може зіпсувати зовнішній вигляд будинку, обробленого сайдингом. Зверніть увагу на правильність кутів дверей і вікон.
4
Для того щоб встановити початкову смугу вінілового сайдингу, спочатку визначте нижню точку стіни будинку. Потім відступите від неї вгору 77 міліметрів і відбийте горизонтальну лінію по периметру будинку. Під цією лінією встановіть початкову смугу.
5
Після цього змонтуйте зовнішні, а також внутрішні кутові елементи сайдингу. Нижній край кутового елемента опустіть на 6 міліметрів нижче рівня нижньої кромки початковій смуги. При установці вішайте кутові елементи верхнім пазом на саморіз. Решта ж саморізи закрутіть в середину пазів.