Як створити файл на робочому столі.

Робочим столом в графічному інтерфейсі операційної системи називають основне вікно, з якого здійснюється доступ до основних елементів управління інтерфейсу. Крім основних функцій робочий стіл можна використовувати як звичайну папку для зберігання файлів. В ОС Windows користувачеві доступно кілька способів створення файлів на робочому столі.
Інструкція
1
Клацніть мишкою по фоновому зображенню на робочому столі. Використовуйте її праву кнопку, так як саме вона призначена для виклику контекстного меню. В меню розкрийте розділ «Створити» і виберіть потрібний вам тип файлу, а якщо він відсутній у списку, то виберіть будь-який інший - наприклад, «Текстовий документ». Провідник Windows, який забезпечує в системі функціонування робочого столу, створить файл і включить режим редагування його назви - наберіть ім'я для створеного файлу і натисніть клавішу клавіатури Enter.
2
Якщо був створений файл не того типу, який вам потрібен, то розкрийте контекстне меню, клацнувши що з'явилася на робочому столі іконку правою кнопкою, і виберіть у ньому рядок «Властивості». У вікні в самому верхньому рядку буде розміщено поле, що містить ім'я і розширення створеного файлу. Відредагуйте дане поле, замінивши розширення тим, яке відповідає потрібному вам типу файлу, і натисніть кнопку OK. Програма зажадає підтвердження цієї операції - натисніть ще раз кнопку OK.
3
Існує інший спосіб створення файлу на робочому столі, який передбачає використання спеціальної програми, що працює з файлами саме необхідного типу. Наприклад, якщо ви хочете створити файл з розширенням doc, то запустите текстовий процесор Microsoft Office Word. При цьому буде автоматично створено новий документ, після заповнення його потрібною інформацією натисніть клавіші ctrl + s, і на екрані з'явиться діалогове вікно збереження нового файлу. В самому верхньому рядку вікна буде розташований список, що випадає з заголовком «Папка». Розкрийте цей список і в першому рядку дерева папок знайдіть запис «Робочий стіл» - виберіть її за допомогою миші. Потім вкажіть назву створюваного файлу в поле «Ім'я файлу», а в випадаючому списку «Тип файла» виберіть, якщо це необхідно, інше розширення. Після цього натисніть кнопку «Зберегти», і файл на робочому столі буде створено.