Як видалити файл з КПК.

Видалення файлів з КПК такий же простий процес, як і їх запис на нього. Зазвичай операція не забирає багато часу у користувачів, оскільки і меню КПК, і програмне забезпечення для управління файлами на ПК мають інтуїтивний інтерфейс.
Вам знадобиться
  • - USB-кабель або блютус-адаптер.
Інструкція
1
Включіть ваш кишеньковий персональний комп'ютер, відкрийте головне меню. Знайдіть у ньому пункт «Диспетчер файлів». Він може знаходитися в панелі управління або установках пристрою. Відкрийте вміст пам'яті телефону або флеш-карти залежно від того, де знаходиться потрібний вам для видалення файл.
2
Якщо потрібне видалення декількох пунктів даних, поставте позначку на кожному з них. Виберіть за допомогою кнопки опцій операцію «Видалити», при цьому з пам'яті кишенькового комп'ютера зітруться всі виділені файли за один раз. Можна також скористатися кнопкою Delete, якщо вона є в клавіатурі пристрою.
3
Видалення можна провести і підключивши КПК до комп'ютера, для цього з'єднаєте пристрої за допомогою спеціального USB-кабелю або блютус. Створіть між, відкрийте вміст і видаліть файл.
4
Виконайте видалення файлів за допомогою програми Total Commander. Відкрийте вміст знімного диска, виберіть потрібну директорію і натисніть клавішу Delete.
5
Якщо потрібне видалення файлу, захищеного від запису, тоді клацніть по ньому правою кнопкою миші, при цьому попередньо відкривши вміст папки КПК в провіднику вашого настільного комп'ютера.
6
Виберіть пункт «Властивості» і в атрибутах зніміть відмітку з атрибута "Тільки читання», застосуйте і збережіть зміни, натисніть у відкритій папці правою кнопкою миші і обновіть екран. Виконайте видалення.
7
Якщо потрібне видалення захищеного шкідливого файлу, скористайтеся антивірусною програмою. Для цього виберіть процедуру сканування пам'яті кишенькового персонального комп'ютера, підключеного за допомогою USB до персонального, а після видаліть всі знайдені шкідливі файли. Найкраще скористатися антивірусним програмним забезпеченням з актуальними базами, а також згодом встановити захист і на КПК, скачавши мобільну версію програми.
Зверніть увагу
Видалення файлів зі знімних носіїв незворотний процес.
Корисна порада
Користуйтеся спеціальним програмним забезпеченням для управління файлами КПК з персонального комп'ютера.