Як вводити кисломолочну "Агуша".

В груднічкової віці багатьох малюків мучать функціональні порушення травного тракту, такі як запори, коліки, дисбактеріоз. У цих випадках деякі педіатри рекомендують молодим мамам вводити в раціон харчування дитини кисломолочну суміш.
Вам знадобиться
  • простерелизовать пляшечка для годування
  • Кисломолочна суміш "Агуша"
Інструкція
1
Дістаньте з холодильника кисломолочну суміш «Агуша» і підігрійте її до температури 36-37 градусів, тобто до температури грудного жіночого молока. Щоб оцінити температуру суміші, капніть кілька крапель собі на внутрішню поверхню ліктя або зап'ястя. Ви не повинні відчути печіння, шкірі повинно бути комфортно.
2
Відлийте 10 мл кисломолочної «Агуша» в стерилізовану пляшечку для годування. У перший день введення догодовування краще давати нову суміш в ранковий або денний годування.
3
Нагодуєте дитини «Агуша», а потім догодуйте заздалегідь приготовленою звичайної адаптованої молочної сумішшю з іншої пляшки. Між прийомами двох різних видів харчування не забудьте зробити перерву 20 хвилин.
4
Годуйте малюка залишилися годування «знайомої» йому сумішшю. Пам'ятайте, що якщо відразу нагодувати дитину новим харчуванням в повному обсязі, у малюка можуть виникнути алергічні реакції, блювота або пронос.
5
На другий день введення прикорму відкрийте новий пакет кисломолочної суміші. Відлийте 20 мл підігрітої кисломолочної «Агуша» в стерилізовану пляшечку для годування.
6
Нагодуєте дитини нової сумішшю даного обсягу в ранковий і денний годування. Після 20-ти хвилинної перерви після кожного з цих прийомів їжі догодуйте малюка звичайним замінником грудного молока до покладеної дитині вікової норми харчування.
7
Збільште обсяг введеної суміші «Агуша» до 60 мл на третій день по тій же схемі. Таким чином, виходить, що в два годування дитина отримає 50% кисломолочної суміші від звичайний норми, що припадає на одне годування. На третій день також використовуйте новий пакетик з сумішшю.
8
Повністю замініть будь-які два прийому їжі кисломолочної сумішшю на четвертий день. Не забудьте простерилізувати пляшечку, а суміш, яку не доїв дитина - вилийте. Пам'ятайте, що кількість кисломолочної «Агуша» не повинно перевищувати половини добового обсягу одержуваного дитиною харчування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kuHKHO7I9gA
Зверніть увагу
Термін придатності кисломолочної «Агуша» всього 10 днів з дня виготовлення, а вже розкрита упаковка цієї суміші взагалі не підлягає зберіганню.
Як правильно і коли вводити суміш і замінювати ГВ (грудне вигодовування)? Коли можна почати давати пюре та овочеві каші? Чи можна вводити їх одночасно? Чи не позначиться це на здоров'я дитини? Ці та багато інших питань хвилюють молодих мам щодня. Ви дізнаєтеся, як же вводити харчування марки Агуша.
Інструкція
1
Кращим харчуванням в перший рік життя дитини є грудне молоко. Але якщо немає можливості регулярно годувати грудьми, то можна перейти на годування адаптованої дитячої сумішшю. За порадами педіатрів, суміш Агуша (як і будь-яку іншу нову суміш) найкраще вводити поступово. Так в перший день замініть Агуша? обсягу годування, а інші? догодуйте сумішшю, якою годували раніше (або грудним молоком, якщо дитина на грудному вигодовуванні). На другий день збільште обсяг суміші Агуша до? всього обсягу годування, відповідно, на третій день дайте малюкові? від усього обсягу годування, а? колишню суміш або, грудне молоко. Виходить, що ввести Агуша можна за 4 дні. Однак уважно стежте за реакцією дитини, адже будь-який новий продукт може викликати алергічну реакцію або розлад травлення. Якщо у дитини немає висипу, він стабільно набирає вагу, не відригує, то вам не про що турбуватися. В деяких випадках у дитини можуть початися запори, тоді педіатри рекомендують кисломолочну Агуша.
2
Що стосується введення в раціон харчування дитини прикорму, то і тут потрібно дотримуватися правила: слід вводити по одному новому продукту, починаючи з пів чайної ложки. Якщо малюк відстає у вазі почати прикорм рекомендується з безмолочной однокомпонентною каші (з гречаної або рисової). Якщо дитина нормально додає у вазі або якщо він схильний до закрепів починати слід з однокомпонентного овочевого пюре Агуша (з брокколі, кабачка або цвітної капусти). Через два тижні каша або овочі повинні замінювати одне годування. Наприклад, ви почали вводити в раціон дитини овочеве пюре в 4 місяці, значить через 12-14 днів обсяг овочевого пюре повинен скласти приблизно 170-200 г. Через 2 тижні після введення овочевого пюре в раціон дитини поступово повинна бути введена каша, до 5 місяців каша замінює весь обсяг одного годування. З 5,5 -6 місяців можна вводити фруктові пюре.
3
Сир Агуша переважніше ввести, коли дитині буде не менше ніж півроку. Біо-кефір і питної йогурт марки Агуша вводяться з 8 місяців, молоко і кефір призначені для діток постарше.