Як вибрати портативний DVD.

Технічні пристрої швидко входять у наше життя, і з часом відмовитися від їх використання стає практично неможливо. Одним з таких пристроїв є портативний DVD-плеєр. Від його правильного вибору залежатиме те, наскільки швидко він стане частиною вашого життя.
Інструкція
1
Щоб вибрати відповідний DVD-плеєр, необхідно розглянути окремо всі його основні характеристики. До них відносяться розмір екрану, дозвіл і яскравість, кут огляду, звук, харчування, підтримувані формати і додаткові пристрої.
2
Розмір екрану портативного плеєра позначається і на габаритах самого пристрою, і на його ціні. Зазвичай екрану в 7-8 дюймів достатньо для комфортного перегляду кіно і фотографій. Якщо для вас важливий великий екран - вибирайте моделі з збільшеним розміром. Більшість плеєрів оснащено обертовим екраном - це виявляється вельми зручно при його використанні в автомобілі.
3
Дозвіл грає важливу роль. Якщо для вас важлива якість видаваної картинки - вибирайте DVD-плеєр з великою роздільною здатністю. Як правило, екран в 8 дюймів має роздільну здатність 800х480 пікселів. Не менш важлива і яскравість екрану. Чим ця характеристика вище, тим більш якісне зображення буде при яскравому світлі.
4
Кут огляду впливає на те, наскільки добре видно зображення, якщо дивитися на плеєр збоку. Якщо ви збираєтеся використовувати його в автомобілі або дивитися не поодинці, то вибирайте ту модель, в якій кут огляду буде великим.
5
Для комфортного перегляду важливу роль відіграє звук. Варто знати, що практично всі плеєри навіть в оточенні середньої гучності вже погано чути. Тому, швидше за все, будуть потрібні навушники. Деякі ж моделі оснащені двома роз'ємами для підключення навушників - це зручно, якщо ви часто користуєтеся плеєром вдвох. В дорозі плеєр може бути підключений і до аудіосистеми автомобіля, якщо є необхідні роз'єми.
6
Харчування є також однією з найважливіших характеристик. Різні моделі портативних плеєрів показують різні значення, однак, в середньому, хорошим часом автономної роботи вважається 5-6 годин. Крім власного акумулятора, плеєри можуть працювати і від прикурювача автомобіля.
7
Ще одна характеристика - підтримка різних форматів аудіо і відео. Чим їх більше DVD-плеєром підтримується - тим краще. Деякі моделі також оснащені usb-входом і підтримкою популярних форматів карт пам'яті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UUfWdpP8uRY
Зверніть увагу
Як вибрати портативний dvd плеєр? Екран портативного DVD-плеєра. Щоб зображення на екрані плеєра було яскравим, насиченим і контрастним, вибирайте модель з хорошим дозволом: чим більше цей показник, тим вища якість картинки. Для 7-8 дюймового DVD-плеєра оптимальним вважається роздільною здатністю 800х480 пікселів.
Корисна порада
Що ж являє собою портативний DVD - плеєр, і як його вибрати? На дворі вже давно XXI століття і нас вже не дивує портативність нових приладів, що виходять на ринок майже кожен день. Розміри і енергоспоживання знизилася майже до неможливих показників. Тепер такі пристрої грають роль модних аксесуарів і підкреслюють ваш імідж. Потрібно зрозуміти відразу, що портативний DVD-плеєр в кілька разів дорожче своїх стаціонарних «побратимів».