Як додати обкладинку до файлів. Як додати облобку альбому до медіафайлів.

Додавання обкладинок до музичних файлу виконується в програмі Windows Media Player автоматично. Якщо з якихось причин цього не сталося, можна додати обкладинки вручну. Спеціальні пізнання і хакерські навички не потрібні!
Інструкція
1
Запустіть додаток Windows Media Player і здійсните підключення до інтернету для виконання операції додавання обкладинки до музичного файлу з оперативної бази даних.
2
Перейдіть на вкладку «Бібліотека» і викличте контекстне меню підлягає редагуванню альбому.
3
Вкажіть пункт «Знайти відомості про альбом».
4
Змініть налаштування параметрів програми у разі появи повідомлення про помилку з рекомендацією редагування характеристик конфіденційності до рівня, який дозволить виконувати оновлення мультимедійної інформації. Для цього вкажіть пункт «Параметри» в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми і перейдіть на вкладку «Конфіденційність» діалогового вікна.
5
Застосуйте прапорець на полі «Оновлювати музичні файли, використовуючи відомості з Інтернету» і повторіть описаний вище алгоритм дій.
6
Вкажіть правильні дані в списку результатів пошуку і виконайте рекомендації, що містяться на сторінці для автоматичного оновлення, або змініть умови пошуку при неможливості отримання необхідних даних.
7
Поверніться в розділ «Бібліотека» і вкажіть файл, що підлягає додаванню обкладинки, для використання вибраного зображення як обкладинки при неможливості використовувати результати пошуку.
8
Викличте контекстне меню вибраного зображення кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Копіювати».
9
Викличте контекстне меню файлу, що підлягає редагуванню, кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Вставити обкладинку альбому».
10
Використовуйте безкоштовну програму Automatic Cover Tool, що працює на Java і призначену для автоматизації процесу додавання відсутніх обкладинок до музичних файлів, для спрощення вирішення поставленого завдання.
Зверніть увагу
Припустимими форматами зображень для використання в якості обкладинки є: - BMP; - GIF; - JPEG; - PNG і - TIFF.
Корисна порада
Відображення музичного значка, що заміняє обкладинку альбому, служить показником недоступності завантаження обраної обкладинки.