Як завершити комерційну пропозицію.

Написати комерційну пропозицію людям, незнайомим зі специфікою цього жанру, як правило, проблематично. Як коротко і стисло розповісти про переваги компанії так, щоб ця інформація читалася легко, була простою, зрозумілою і по суті? І якщо вступна частина тексту дається більш-менш легко, як правильно поставити крапку в цьому документі?
Вам знадобиться
  • фірмовий бланк компанії
Інструкція
1
Є кілька варіантів логічного завершення комерційної пропозиції. Один з них - вставити в поле документа таблицю прайсів. Ця інформація буде необхідна, якщо ціни на ваші товари або послуги нижче конкурентів. Таким чином, адресат послання побачить, що ви пропонуєте дійсно вигідне для нього співпрацю і, якщо він розумна людина, відгукнеться на ваш заклик. Наприкінці комерційної пропозиції напишіть пару рядків про те, що ваші ціни унікальні і ніхто інший їх перебити не зможе.
2
Якщо ж ваші розцінки стандартні і нічим не відрізняються від пропозицій конкурентів, спробуйте все ж знайти й описати кілька переваг своєї компанії. Бути може, це швидка доставка або індивідуальна система знижок (варіантів може бути безліч). У цьому випадку обов'язково вкажіть контакти співробітників, які в будь могли б проконсультувати потенційного замовника.
3
Завершуючи комерційну пропозицію перерахуванням корисних для потенційного клієнта співробітників компанії, використовуйте такий простий, але спритний хід. Наприкінці документа розмістіть фотографію працівника, його e-mail та інші координати, забезпечивши ці дані підписом «Ваш персональний консультант - такий-то». Така персоналізація буде вельми доречна.
4
Якщо ваша компанія - не новачок на ринку, про це теж можна розповісти. Як правило, комерційна пропозиція має вміщатися на аркуші формату А4. Заповніть порожній простір відомостями про досягнення фірми (якщо вона удостоювалася дипломів, грамот, фінансування і т.д.). Виберіть найважливіші факти. Якщо ж таких даних немає, коротко напишіть, скільки років організація на ринку, пару слів про інноваційні технології в роботі і т.д.
5
Ще одним хорошим варіантом точки в комерційній пропозиції служить перерахування партнерів компанії. Якщо ви працюєте з відомими брендами, мовчати про це не варто. Вкажіть не більше п'яти організацій, при необхідності розшифровуючи їх абревіатуру.
6
Не забудьте, що наприкінці комерційної пропозиції необхідно ставити підпис. Найпоширеніша формулювання - це «з повагою, ...».
Зверніть увагу
Замість «дешево» використовуйте «на 30% нижче цін вашого постачальника, замість« швидко »-« доставка займе всього 3 дні, за кожен прострочений годину - знижка 5% від вартості товару ». 3. Закінчуйте комерційну пропозицію закликом до дії. Клієнт повинен не просто закрити пропозицію і вирішити, що подумає завтра, а повинен зробити потрібну для вас дію.
Корисна порада
Нещодавно одна компанія мені прислала своє комерційну пропозицію, в якому був один цікавий пункт: «У нашій компанії працюють кваліфіковані співробітники з досвідом роботи більше 10 днів», мене це сильно розвеселило. Цікаво, це помилка чи чесність. Як правильно закінчити комерційну пропозицію? Всі успішні менеджери з продажу наприкінці переговорів підводять підсумки і домовляються про те, як будуть контактувати в майбутньому.