Як замінити акумулятор в плеєрі. Як перевірити акумулятор в мп3-плеєрі.

Практично всі сучасні MP3-плеєри живляться від акумуляторів різних типорозмірів. Рано чи пізно вони зношуються. Спосіб заміни цих компонентів залежить від конструкції плеєра.
Інструкція
1
Існують плеєри, розраховані на живлення від акумуляторів, сумісних з батареями від телефонів Nokia серії BL. Вимкніть такого апарату, відключіть його від USB-порту, виконавши попередньо безпечне видалення пристрою, а потім посуньте кришку із зворотного боку плеєра. Подденьте акумулятор і витягніть його. Прийдіть з ним в салон зв'язку і запитайте, який з акумуляторів серії BL підійде замість нього. Старий акумулятор здайте на утилізацію в ДЕЗ, а новий встановіть на місце, зорієнтувавши його таким же чином, яким був розташований старий, і закрийте кришкою.
2
Якщо ваш плеєр розрахований на живлення від одного гальванічного елемента типорозміру AAA, придбайте акумулятор того ж типорозміру, що має якомога більшу ємність. Він повинен бути нікель-метал-гідридним. Також придбайте або зберіть таке зарядний пристрій, який здатний заряджати один акумулятор цього типорозміру, а не тільки два одночасно. Струм зарядки в міліампер виберіть рівним 0,1 ємності, вираженої в міліампер-годинах. Для установки і зняття акумулятора відкривайте батарейний відсік, аналогічно тому, як раніше ви це робили при зміні батарейки. Дотримуйтесь полярності.
3
Все більшого поширення набувають мініатюрні плеєри з вбудованими акумуляторами. Такий апарат перед заміною батареї також відключіть від USB-порту, попередньо здійснивши безпечне видалення. Потім вимкніть його харчування і розберіть за допомогою викрутки. Якщо застосовуються гвинти з шестигранними шліцами, скористайтеся спеціальними викрутками, призначеними для ремонту мобільних телефонів. Ви виявите всередині акумулятор, підключений до плати двома проводами через роз'єм. Зазвичай один з проводів чорний, інший - червоний. Це, відповідно, негативний і позитивний полюса батареї.
4
У випадку, якщо акумулятор підключений до плати плеєра через роз'єм, просто відключіть його, запам'ятавши, як цей роз'єм був орієнтований. Якщо ж він упаяний, Випаяти його, не допускаючи коротких замикань, і запам'ятавши місця підключення негативного і позитивного полюсів. Донесіть акумулятор, також не допускаючи замикань, до магазину, в якому реалізуються запчастини до плеєрів, і купіть новий такий же. Потім підключіть його через роз'єм або паянням, дотримуючись полярності.
5
Можлива ситуація, коли в магазині є акумулятор, повністю відповідний по габаритах, електричним параметрам та електрохімічної системі, але має інший роз'єм. Відріжте роз'єм від старої батареї і припаяйте до проводів нової, дотримуючись полярності, після чого місця пайок ретельно ізолюйте. Чи не перерізати обидва дроти одночасно, оскільки це може викликати коротке замикання.
Зверніть увагу
Не намагайтеся заряджати саморобними зарядними пристроями будь-які акумулятори, що містять літій.Не володіючи достатньою кваліфікацією, не намагайтеся розбирати плеєри фірми Apple.