Як заповнювати книгу відгуків. заповнювати книгу відгуків і пропозицій.

У нашій країні в магазинах, салонах різних послуг, мережах громадського харчування ми можемо зіткнутися як з ввічливим поводженням, так і з відвертим хамством. Для заохочення якісного обслуговування або припинення грубого поводження ефективним інструментом є Книга відгуків і пропозицій.
Інструкція
1
Спочатку вимагайте для себе у працівників закладу «Книгу відгуків і пропозицій» і умови для її заповнення (за законом вам повинні бути надані надані ручка або олівець, стіл, стілець).
2
Отримавши книгу, огляньте її. Переконайтеся в її справжності, тобто подивіться чи повністю вона пронумерована, прошнурована, завірена Чи підписом керівника та печаткою організації.
3
Тепер уважно ознайомтеся з інструкцією, розташованої на перших її сторінках. Знайдіть і запам'ятайте (а краще запишіть) номера телефонів вищестоящої організації торгівлі і Держторгінспекції. І вже після цього приступайте до заповнення книги.
4
Вкажіть дату і час зробленої вами записи, потім своє прізвище та адресу. Після цього напишіть свій відгук (позитивний чи негативний - скаргу) та/або пропозиція (наприклад - по поліпшенню якості обслуговування).
5
Запис робіть як можна детальніше, але не відхилятися від суті. Через п'ять днів після вашої записи на звороті аркуша, де ви висловили свій відгук повинна з'явитися позначка про вжиті заходи.
Зверніть увагу
Керівник підприємства або його заступник зобов'язані розглянути внесену в книгу скаргу протягом двох днів. А протягом п'яти днів вони зобов'язані вжити заходів до усунення недоліків і порушень.
Корисна порада
Не обов'язково що-небудь писати в Книзі відгуків і пропозицій. Можна просто вимагати її для «залякування» недбайливого персоналу.