Як перетворити хобі на бізнес.

Часом неможливо припустити, що колишні захоплення можуть перетворитися на професію, та ще й приносить хороші гроші. Варто тільки згадати про хобі - можливо, воно дозволить отримати стабільний дохід.
Інструкція
1
Згадайте, що ви робили із задоволенням? Шили сукні, пекли пироги, складали букети? Улюблена справа може стати хорошим джерелом доходу, якщо поставити його на потік, або приносити додатковий заробіток, якщо виконувати його від випадку до випадку. Однією з переваг є відсутність начальства. Обсяг роботи ви також встановлюєте самостійно, крім того, нова справа не зажадає первинного капіталу. Якщо ви любили шити, то швейна машинка у вас вже є, а матеріал і фурнітуру придбають замовники. Ви знаєте історію місцевого краю? Знайдуться приїжджі, яких зацікавлять місцеві визначні пам'ятки.
2
любите ви дітей? Може бути придумаєте ігри, програми для календарних свят та зверніться в середні школи. Вчителі молодших класів будуть вам тільки раді. Для цього потрібні ваші особисті творчі ідеї, артистизм, уміння володіти увагою дитячої аудиторії. Зверніться до керівництва найближчих шкіл та інтернатів. Приблизний заробіток варіюється в межах 1000-3000 за захід.
3
Згадайте, може ви добре шиєте, малюєте, в'яжете? В'язані вручну вироби завжди в моді, будь-яка річ ручної роботи - від аксесуарів для інтер'єру до в'язаних іграшок або листівок з аплікаціями знайде свого покупця. Дуже часто такі речі потрібні в якості подарунків близьким людям, тому попит весь час зростає. Крім того, за матеріали клієнт платить сам, вам залишається отримати гроші за виконану роботу.
4
Зробіть якісні фото своїх виробів, чіткі, при професійному висвітленні. Проте хороший фотограф, мабуть, єдине, на що доведеться витратитися. Зображення розмістіть на сайтах в інтернеті, в газетах, покажіть знайомим. Приблизний заробіток залежить від складності роботи, в середньому, 50% від вартості матеріалу, з яким ви працюєте.
5
Заробляйте на домашніх вихованців, якщо ви їх любите і знаходите спільну мову. Для цього вам треба придбати матеріали, щоб стригти собак і кішок. Відвідайте курси груминга, які обійдуться мінімум в 5000 рублів. Почніть з розмов з власниками тварин, це можна зробити в парку, на сходовій площадці, опублікуйте оголошення в газеті. Приблизний заробіток становить від 500 рублів за стрижку.
6
Чи вмієте стригти людей, робити манікюр, педикюр, виконувати складні укладки? Послуги салонів дуже дорогі, а ви можете робити теж саме за менші гроші. Наприклад, літнім пенсіонерам складно дійти до парікхмахерськой, а працюючим людям не потрапити в салон через графік, некотрая зручніше підстригти малюка вдома. Вам необхідно купити набір професійних інструментів для укладки і стрижки, матеріали для звичайного манікюру і педикюру. Можете закінчити спеціальні курси. Запропонуйте спочатку свої послуги рідним і знайомим, якщо їм сподобається, вас порекомендують іншим людям.
7
Подумайте, може ви любите готувати, тоді зможете давати майстер-класи. Виявляється, багато хто готовий платити за те, щоб навчитися робити найпростіші речі в кулінарії або пристрочити оборки до завіски. Важливо не тільки вміти щось робити, але і дохідливо пояснити, показати, розкрити маленькі таємниці ремесла. Почніть рекламувати себе в інтернеті, давати поради на форумах, заробляючи таким чином, авторитет.
8
Добре складаєте букети, знаєте поєднання кольорів і способи продовжити життя в'янучої композиції? Курси флористів коштують близько 10 000 рублів. Але ви можете на цьому заощадити. Зробіть фото букетів, розмістіть портфоліо в інтернеті, дайте оголошення в місцеві газети, розкажіть знайомим про своє вміння.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=us6p-w79REQ
Корисна порада
Перетворити в дохід можна будь-яке захоплення, було б бажання, головне, визначитися з улюбленою справою і почати.