Як встановити двері в кімнаті.

При ремонті приміщення велику увагу варто приділяти міжкімнатних дверей. З якісно встановленими дверима в майбутньому не виникне жодних проблем.
Інструкція
1
Для початку необхідно зібрати дверну коробку. Запиляєте бруси дверної коробки по висоті. Їх бічні сторони спиляєте під кутом в 45 градусів кожен. Зверніть увагу, що під кутом потрібно підпиляти тільки верхній брус з обох сторін і бічні бруси зверху. Нижня ж їх частина повинна залишатися незайманою. Після цього з'єднайте бруси між собою у формі літери «П». Для цього з'єднаєте верхній і бічні бруси за допомогою саморізів 45 мм. Вкручуйте їх прямо і під кутом. Якість дверної коробки від цього не буде змінюватися. Врахуйте, використовувати можна тільки по три самореза з кожною кутовий сторони. У результаті повинно вийти 3 самореза з одного боку і 3 з іншого. Також не варто забувати про петлях. Встановіть їх на коробку і на самі двері. Для цієї мети спочатку намітьте їх розташування. Потім просвердлите отвори для саморізів і зафіксуйте петлі.
2
Якщо ви хочете встановити також поріг, то спочатку виконайте заміри. Якщо ширина дверного полотна одно 700 мм, то ширина порога буде 706 мм. Підрізати бічні сторони порога під кут в 45 градусів зовсім не потрібно. Висоту бокової стійки відріжте з урахуванням висоти нижньої планки + 4 мм.
3
Далі переходите безпосередньо до установки дверної коробки в проріз. Встановіть зібрану коробку в дверний отвір і за допомогою клинів надійно її раскліньте. Після цього з боку установки петель «посадіть» коробку на два самореза. Вони повинні бути вкручені в тих місцях, де будуть розташовуватися кріплення дверних петель.
4
Після установки дверної коробки і її зміцнення в трьох місцях по ширині дверей вставте бруси-фіксатори. Коробка буде жорстко зафіксована. Запеньте її. Використовуйте малярський скотч для того обклеїти площині коробки дотичні з піною. На пару годин залиште дану конструкцію. Піна повинна засохнути. Залишилося тільки навісити самі двері.