Як записувати музику з радіо.

Останнім часом слухати музику через інтернет стає набагато зручніше: для прослуховування радіо достатньо підключити комп'ютер до інтернету і обзавестися навушниками або колонками, також немає сенсу купувати жорсткі диски великих обсягів, щоб зберігати музику. Є ще один великий плюс - абсолютно будь-яку музику з радіо можна записати.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення All Radio.
Інструкція
1
Дана програма дозволяє не тільки прослуховувати велику кількість радіостанцій в online-режимі, але також і записувати ефір на жорсткий диск. Не забувайте, що отримані таким чином записи ви можете зберігати на жорсткому диску свого комп'ютера усього лише 24 години. По закінченню цього часу вам необхідно видалити їх.
2
Основна перевага даної програми - безкоштовне використання. Після установки і запуску програми, щоб почати прослуховування радіостанцій досить вибрати пункт Radio зі списку Choose a section. Потім необхідно вибрати країну зі списку Choose a country, а потім вибрати радіостанцію зі списку Choose a station.
3
Через деякий час, після завантаження файлу радіо і буферизації звуку можна приступити до прослуховування або запису. Для початку запису натисніть кнопку Audio recording. Варто відзначити, що запис аудіосигналу при низькій швидкості інтернет-з'єднання буде марним заняттям і марною тратою часу.
4
У вікні програми для підвищення якості запису бажано виставити деякі параметри, наприклад, bitrate - чим вище значення, тим буде вища якість звучання, але розмір файлу буде значно відрізнятися. Далі в поле mode необхідно вказати який сигнал ви хочете записати (моно або стерео). Тепер, після настройки всіх параметрів, залишилося натиснути кнопку Start recording.
5
Для обмеження кількості хвилин запису досить поставити позначку навпроти рядка Limit і виставити необхідне значення. Відсутність цієї мітки каже про нескінченність виробленої записи. Для завершення запису аудіосигналу з радіостанції натисніть кнопку Stop recording.
6
Для перегляду записаного матеріалу натисніть Show recording list. Якщо ви проводили запис композицій кілька разів, в плей-листі будуть відображені всі записи. Для перегляду файлів на диску натисніть кнопку Open folder.
Запис музики, яка звучить в радіоефірі , для особистих цілей люди почали здійснювати задовго до появи персональних комп'ютерів. Але в наші дні для цього можна використовувати і комп'ютер. Це дуже зручно, особливо за відсутності швидкого доступу в інтернет.
Інструкція
1
Виготовте шнур для з'єднання радіоприймача з входом звукової карти комп'ютера. Схема його залежить від того, яким роз'ємом обладнаний приймач. Сигнал подавайте через конденсатор ємністю близько 0,1 микрофарад. Врахуйте, що у більшості недорогих звукових карт вхід є всього один - мікрофонний. Він практично завжди є монофонічним. Якщо це так, подайте на нього сигнал всього одного стереоканалу, а в штекері з'єднайте середній контакт із загальним. У приймачі, якщо він стереофонічний, включите монорежим.
2
Приймачі низькочастотних діапазонів можуть сприймати перешкоди, створювані комп'ютером. Їх можна значно знизити, використовуючи нетбук. Більш радикальним способом є використання разом комп'ютера цифрового диктофона з входом для зовнішнього мікрофона. Також можна розташувати приймач на відстані в кілька метрів від машини, а для електричної розв'язки використовувати мікрофон на довгому кабелі. Але він буде сприймати і сторонні шуми.
3
Якщо для запису передбачається використовувати персональний комп'ютер, встановіть на нього програму аудіоредактора, наприклад, Audacity. З її допомогою здійснюйте не тільки запис, але і монтаж, обробку (наприклад, зниження шуму). У разі якщо сигнал з мікрофонного входу не сприймається комп'ютером, перевірте, чи не вимкнений цей вхід в мікшері.
4
При використанні для запису цифрового диктофона потім перенесіть файли з нього в комп'ютер зручним для вас способом (кабель, кардрідер при наявності знімною карти пам'яті). Потім при необхідності обробіть записи тією ж програмою.
5
Згідно зі статтею 1273 ЦК РФ, зроблені записи можна вільно копіювати в межах родини, наприклад, записувати в пам'ять плеєрів, які ви та члени вашої родини носите з собою. Але їх не можна передавати сусідам, друзям, колегам, тим більше - викладати в інтернет без дозволу авторів, виконавців та інших правовласників.