Як відправити смс в Ізраїль. безкоштовна відправка смс в ізраїль.

Практично кожен день у будь-якого користувача стільникового зв'язку виникає потреба у відправці смс-повідомлення друзям, близьким або знайомим людям. Це доступне, швидке і ефективне засіб спілкування з людьми, коли відсутня можливість їм подзвонити або зустрітися особисто. Іноді необхідно відправити смс в іншу країну, наприклад, в Ізраїль.
Інструкція
1
Один з доступних варіантів - це відправити повідомлення через e-mail. Для цього вкажіть в тілі листа логін і пароль, номер телефону, на який відправляється повідомлення, ім'я відправника і сам текст повідомлення. Зверніть увагу на кодування листів, а саме windows-1251, koi8-r або UTF-8. Ім'я відправника може бути будь на ваш розсуд.
2
Якщо вам не хочеться обтяжувати себе можливими труднощами з відправкою повідомлення, то можна просто зателефонувати оператору і продиктувати йому повідомлення та контакти абонента або відправити їх по електронній пошті.
3
При відправленні повідомлення в Ізраїль можуть виникнути труднощі з кодом, тому якщо ви відправляєте смс самостійно зі свого мобільного телефону, то набирайте в форматі +972, потім слід код міста та номер абонента. Якщо у вас є контактний номер, наприклад, 054 789 23 78 (замість 054 може бути 052), і ви хочете відправити на нього смс-повідомлення, то вам потрібно набирати +972 54 789 23 78. Прибирайте нуль і додайте код країни.
4
Також є багато програм для безкоштовної відправки смс-повідомлень в Ізраїль і ряд інших країн. Знайдіть відповідну програму в інтернеті і скачайте файл завантаження (пам'ятаєте про те, що дуже багато сервісів мають «хробаків», а тому обов'язково перевірте програму на наявність вірусів і до скачування, і перед тим, як запустити завантажену на своїй машині). Запустіть програму і знайдіть вікно введення даних - в нього можна скопіювати набраний текст повідомлення або безпосередньо написати. Кількість символів обмежена, тому вводите повідомлення частинами. Програми дозволяють вибрати формат відправки смс - російською мовою або з латинською транслітерацією.
5
Натисніть «Готово» і введіть номер телефону абонента в міжнародному форматі. Після того як сервіс перевірить його, натисніть «Відправити» і дочекайтеся повідомлення системи про постановку смс в чергу відправки. В деяких програмах можна налаштувати смс-повідомлення про доставку, в цьому випадку в нижньому полі виберіть меню «Сервис» і поставте позначку «Повідомити про доставку на номер» - введіть свій номер в міжнародному форматі.