Як оплачувати електронний авіаквиток.

Поступово, рік за роком інтернет полегшує життя людей - з'являється можливість робити всілякі покупки, освоювати потрібну інформацію, отримувати роботу, необхідні послуги. Сьогодні навіть не потрібно стояти в черзі, щоб купувати квитки на літак, а можна просто забронювати його прямо в інтернеті. Для оплати можна вибрати зручний для себе спосіб.
Інструкція
1
Електронний авіаквиток - нова форма квитка замість традиційного паперового бланка. Це, безсумнівно, вельми зручний спосіб покупки, який дозволяє заощадити час. Уважно ознайомтеся із запропонованими варіантами для оплати. Виділіть з них найбільш прийнятний для вас. Найпростіший спосіб - оплата банківською картою. Зверніть увагу на прийняті типи карт. В основному це - Visa, Maestro, MasterCard. Для даної операції необхідно знати номер, термін закінчення дії (він вказаний на лицьовій стороні у форматі місяць/рік), три останні цифри на смузі для підпису (так званий CVC/CW код). Ці дані потрібно буде ввести у відповідному вікні, яке відкриється вам після остаточного підтвердження всіх параметрів польоту. Якщо з балансу карти спишуться гроші, то висвітиться вікно, що операція пройшла успішно.
2
Сплатіть електронний авіаквиток через термінали QIWI. Для цього виберіть на дисплеї розділ «Оплата послуг». Потім з численних підрозділів - «Квитки». Після цього натисніть на кнопку «Авіакомпанії». Серед них знайдіть свою. Вам буде запропоновано ввести номер телефону, на який згодом прийде інформація про успішну оплату квитка. Вводите той номер, який ви вказали при реєстрації на сайті, так як в разі перенесення рейсу на інший час (дату), повідомлення прийде на нього. Заповніть графу «Код бронювання», який був висланий вам після бронювання квитка он-лайн. Уважно перевірте всі дані свого замовлення, звірте дані паспорта. Після цього натисніть кнопку «Вперед». Якщо ви вже зареєстровані в QIWI гаманці і у вас є потрібна сума на рахунку, можете сплатити зі свого балансу, не вносячи готівку в термінал. В іншому випадку, виберіть пункт «Оплата готівкою» і внесіть купюри в купюроприймач терміналу. Після того, як ви внесли необхідну суму на рахунок, натисніть кнопку «Оплатити». Термінал видасть вам дві квитанції, які ви повинні зберегти разом з маршрутною квитанцією до реєстрації перед вильотом.
3
Також ви можете оплатити електронний авіаквиток безпосередньо в аеропорту, але не пізніше, ніж за п'ять днів до вильоту.
Популярність електронних квитків неухильно зростає. Все більше пасажирів воліють не витрачати зайвий час на придбання цих проїзних документів у вокзальних касах. Тепер оформити квиток на поїзд чи літак можна за кілька хвилин, не виходячи з дому. Оплатити електронний квиток також дуже просто, для цього існує цілий ряд способів.
Інструкція
1
На сьогоднішній день все більше компаній, що займаються пасажирськими перевезеннями, пропонують своїм клієнтам електронні квитки. Їх переваги очевидні: можливість замовлення, оформлення та оплати, не виходячи з дому, економія сил і часу, безпеку всіх процедур. В даний час існує три основних варіанти оплати електронних квитків: готівкою, за допомогою банківської карти або електронними грошима.
2
Щоб оплатити електронний квиток, його необхідно оформити і замовити. Для цього на сайті компанії виберіть дати поїздки, пункти відправлення та призначення, бажане місце в салоні, його клас комфортності. Після цього система зажадає паспортні дані пасажира. Уважно вводите інформацію - за виправлення допущеної вами помилки компанія має право вимагати додаткову плату. Після того як квиток буде оформлений, система автоматично перенаправить вас до етапу оплати. Як правило, на сьогоднішній день найчастіше використовуються оплата готівкою або за допомогою банківської карти. Можливість оплати електронними грошима зустрічається рідше.
3
Оплата готівкою зазвичай відбувається після доставки роздруківки квитка кур'єром. Уважно перевіряйте всі дані на бланку - у разі помилки вас можуть не пропустити на посадку. При оплаті банківською картою система направить вас до спеціальної платіжної формі, де необхідно буде ввести ім'я власника картки, її номер, термін дії та спеціальний підтверджує номер. Щоб оплатити квиток електронними грошима, виберіть цей спосіб серед усіх запропонованих. Залежно від типу електронних грошей система сформує рахунок і перенаправить вас в заданий платіжний шлюз. Підтвердіть платіж і дочекайтеся системного повідомлення про його успішному завершеніі.После оплати на вказану адресу електронної пошти ви отримаєте квиток, який залишиться всього лише роздрукувати та пред'явити при посадці разом з паспортом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zYkeKLIqRoY