Як приймати вітаміни під час вагітності. Як взяти вагітність.

Потреба у вітамінах і мінералах підвищується ще в процесі планування вагітності, а з її настанням збільшується в рази. І причому не тільки для повноцінного внутрішньоутробного розвитку плода, але і для підтримання організму вагітної жінки, на який покладена особлива роль - народити здорову дитину. Тому вітаміни для вагітних - застава здоров'я мами і дитини.
Інструкція
1
Основну частину всіх необхідних корисних речовин заповнюйте за рахунок харчування. А щоб воно було збалансованим віддавайте перевагу спочатку білкам, потім жирами та вуглеводами. Правильно складений раціон допоможе отримати максимальну користь з їжі і збереже здоровим шлунково-кишковий тракт, в якому синтезуються вітаміни групи В.
2
При планованої вагітності почніть заздалегідь приймати фолієву кислоту. А з настанням вагітності продовжуйте її прийом в перші і останні два місяці. Вона вносить неоціненну роль у розвиток дитини, її кровоносної системи і мозку. Саме фолієва кислота необхідна на ранніх термінах вагітності, коли формується нервова трубка і мозок. Приймайте збільшену дозу фолієвой кислоти - 600-800 мкг, а аби вона добре засвоюється, поєднуйте її з вітаміном В12 і залізом.
3
З перших днів вагітності приймайте вітамін А. Йому потрібен час, щоб накопичитися в організмі і стати активним, але для гарного його засвоєння поєднуйте з вітаміном Е. Якщо вітамін А можна пити не більше двох місяців, то вітамін Е приймайте всю першу половину вагітності до 16 мг щодня.
4
Протягом усієї вагітності приймайте вітаміни групи В. Вони відносяться до водорозчинних і дуже швидко виводяться з організму. Особливо важливі вітаміни В1, В6 і В12.
5
У першу половину вагітності приймайте профілактичну добову дозу вітаміну С, а з другої половини вагітності збільшіть її вдвічі, тобто до 200 мг, оскільки вона необхідна для засвоєння заліза, кальцію, магнію та хрому.
6
Обов'язково приймайте препарати кальцію, особливо в другій половині вагітності, коли відбувається інтенсивний розвиток плода, точніше, його кістково-суглобової системи. Це необхідно не стільки для самої дитини, скільки для збереження здоров'я вагітної жінки. Оскільки при дефіциті цього мінералу кальцій почне вимиватися з організму майбутньої мами. Для гарного засвоєння кальцію приймайте вітамін Д або риб'ячий жир, а також більше гуляйте, особливо в сонячну погоду.
7
Із другої половини вагітності почніть приймати магній з вітаміном В6. Солі магнію регулюють роботу нервової та серцево-судинної системи, фосфорно-кальцієвий обмін, активність ферментів і травної системи.
8
У останні два місяці вагітності відбувається накопичення багатьох вітамінів і мінералів в організмі дитини, особливо заліза. Саме із цим пов'язаний низький гемоглобін на останніх місяцях. Тому для попередження анемії приймайте препарати заліза в поєднанні з вітаміном С і В12.
9
Для нормального протікання всіх обмінних і фізіологічних процесів організму необхідно повноцінне надходження вітамінів і мінералів, так як всмоктування одних відбувається тільки в присутності інших. Але оскільки повних їх набір неможливо витягнути з добового раціону, приймайте вітаміни для вагітних в профілактичній дозуванні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pJuRvgNe3JA