Як робити ялинкові іграшки з паперу.

Новорічні свята не обходяться без прикрас. Але це не обов'язково звичні скляні або пластикові ялинкові кулі. Можна прикрасити ялинку і будинок виробами з паперу . Її можливості безмежні. З неї можна виготовити як об'ємні конструкції, так і ялинкові іграшки. До того ж, папір - це найдешевший і доступний матеріал.
Вам знадобиться
  • - набори кольорового паперу;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - блискітки;
  • - нитки.
Інструкція
1
Разом з дитиною зробіть з кольорового паперу прапорці. Для цього виріжте з щільного паперу шаблон, щоб фігурка була рівною і акуратною.
2
На складену навпіл кольоровий папір прикладіть шаблон широкою стороною до згину. Обведіть фігурку і ножицями виріжте. У вас вийде подвійний прапорець, барвистий з обох сторін.
3
Зробіть необхідну кількість прапорців для майбутньої гірлянди. Промажте клеєм внутрішній згин фігурки. І поки клей не засох, накладіть прапорець на міцну нитку. Подібним чином можна зробити подвійні фігурки ялинок, сніговиків, кульок.
4
Дуже просто зробити паперовий ліхтарик. Візьміть аркуш кольорового паперу і складіть його навпіл. Кінці листа склейте. Поперек згину зробіть надрізи і розгорніть. Невеликі ліхтарики можна повісити на ялинку.
5
З паперових колечок зробіть гірлянди. Для цього наріжте з різнокольорового паперу смужки рівної довжини. Склейте їх, просмикуючи одне колечко в інше.
6
Зробіть паперову шишку коричневого кольору. Приготуйте багато квадратиків однакового розміру зі стороною від 2 см до 5 см.
7
Поверніть з кожного квадрата кульочок і склейте його. Зробіть для основи коло з щільного паперу. На круг приклейте перший ряд кульочки. Поверх першого зробіть другий ряд.
8
До основи кріпите не весь кульочок, а тільки гострий кінчик. Залишилися вільні простору закрийте додатковими паперовими деталями. Змащуйте кути клеєм і вставляйте між наклеєними кульочками.
9
Дайте просохнути клею і переверніть отриману шишку. Задекоріруйте основу, використовуючи мішуру або гілочкою з паперу.
10
Для маленьких іграшкових ялинок зробіть кілька конусів. Аркуш паперу зеленого кольору скрутіть і краплею клею закріпіть кінчик. Усі наступні конуси повинен бути крупніше попередніх.
11
На нижніх краях зробіть надрізи і розпушити їх. Одягніть конуси один на одного. Внизу найбільший, а найменший зверху. Прикрасьте ялинкову іграшку блискітками. Просмикніть крізь верхівку нитку з петлею.
12
З конуса зробіть дзвіночки для ялинки. Поверхня обклейте срібною або золотою фольгою.
13
Використовуйте форму конуса для виготовлення Діда Мороза. Волосся, бороду і вуса зробіть з вузеньких смужок паперу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fXowXsQoYgE
Робити новорічні іграшки своїми руками - дуже веселе, цікаве і захоплююче заняття, особливо, якщо вам в цьому допомагають діти. Цей процес підсилює відчуття новорічного свята, а діти будуть пишатися тим, що вони взяли участь в оздобленні будинку і ялинки. Таке свято буде незабутній для всіх - і дітей, і дорослих.

Є багато способів виготовлення новорічних іграшок, в кожній сім'ї свої секрети. Діти можуть самостійно робити новорічні іграшки у дитячому садку чи школі, вдома за участю взрослих.Популярние способи виготовлення новорічних іграшок1. На основі курячих або інших яіц.Через отвори в яйці випускається рідкий вміст, потім шкаралупа промивається холодною водою і просушується. З одного боку приклеюється нитка у вигляді петлі, а з іншого боку кріпиться шматочок пластиліну, щоб іграшка висіла вертикально. Далі все залежить від фантазії - на шкаралупу приклеюються пір'я, паперові фігурки, кольорова фольга.

2. Шішкі.К ніжці шишки прив'язується мотузочок, потім вона опускається в золоту або срібну фарбу. Можна використовувати фарбу-спрей.Чтоби добитися ефекту інею на шишці і ялинових гілках, їх опускають в гарячий концентрований розчин солі на кілька годин. Коли солона вода висохне, вона перетвориться на іній.

3. Прикраси з ниток на каркасе.Надувается невеликий надувний кульку. Кольорові нитки обмотуються навколо нього в ряд або обв'язується малюнком. У момент накладання нитки її потрібно змочити клейстером або клеєм ПВА. Особливо добре треба промазати фігурні місця і вузлики. Після висихання ниток кулька здувають і витягають з іграшки. Можна залишити іграшку такий, а можна наклеїти на неї прикраси з фольги або бісеру.

4. Сучасні діти прикрашають ялинку старими дисками, вони дуже красиво відсвічують на світлі.

5. Конфети.Можно прив'язати на ялинку справжні цукерки, а можна обв'язати фольгою коробки від сірників і зав'язати бантики-петлі.

6. Горіхи обв'язуються ниткою і формується велика петля. Сам горіх обкручується фольгою і вішається на ялинку.

7. Лампочкі.Обичние перегорілі лапочки можуть стати відмінною основою для іграшок - потрібно тільки прив'язати петлю, закрити цоколь кольоровим папером або фольгою і прикрасити скло, як захочеться.

8. Прикраси з пап'є-маше.Берется фігурна основа, наприклад, верх скляної пляшки, яка обклеюється шматочками газетного паперу розмірами 2х2 см. Одночасно можна класти по 3-4 шари, скріплюючи їх крохмалем. Перші шари кладуться на воду, щоб форму можна було легко дістати. Останній шар кладеться з білого паперу, який потім розфарбовується або обклеюється фольгою і іншим декором.

9. Гірлянди.Самая проста гірлянда - з вати або попкорну. Кульки вати або попкорн нанизуються на нитку, змочену клеєм. Прикраси можна опустити в фарбу або побризкати з баллона.Гармошка з паперу робиться так: лист кольорового паперу складається гармошкою, по ньому вирізується малюнок так, щоб його краї доходили до згинів, після папір розвертається і виходить гірлянда.

Красива гірлянда виходить з фольги. Квадрати фольги 20х20 см скочуються в кульки і нанизуються на нитку або волосінь. Намистини з фольги можна розфарбувати фарбою. Після просушування вони гарно виглядають на ялинці.