Як побудувати будиночок для собаки. великий поролоновий будиночок для великої собаки - добермана.

Кожному чотириногого друга необхідно своє місце в будинку. Може бути, це буде підстилка біля дверей або подушечка на кімнатному дивані, м'який будиночок з хутра або велика зимова буда? Який би варіант не вибрав господар домашнього вихованця, потрібно ретельно продумати всі деталі і забезпечити собаці найбільш комфортні умови для сну і відпочинку.
Інструкція
1
Визначте, які розміри будиночка потрібні вашій собаці. Для великих тварин (доги, вівчарки, лабрадори) плануйте стіни 1 * 1,5 метра і висоту 1 метр, для порід середніх розмірів (тер'єри, шарпей, ротвейлери) - 0,7 * 1,2 м і висоту 0,8 м. Для маленьких собак (такса, ши-тцу, болонка) зробіть будку з розмірами 0,7 * 0,5 м заввишки 0,5 м. Щоб більш точно визначити відповідний розмір, виміряйте довжину собаки і її висоту в холці. При виготовленні лазу дотримуйтеся значення ширини грудки вашого вихованця.
2
Якщо ви власник маленької кімнатної собачки, зробіть їй будиночок з тканини і поролону всередині. Такий будинок зручний для установки в будь-якому місці квартири, для прання та хімчистки. Використовуйте не мазкі забарвлення. Для виготовлення добре підійдуть фліс, оксамит, штучне хутро. Виріжте з великого шматка поролону необхідні частини, обтягніть їх тканиною і з'єднайте краю. Зовні будиночок можна прикрасити аксесуарами близької тематики: тканинними кісточками, нашивками у формі відбитків собачих лап і т.п.
3
Для установки будки на вулиці уважно розгляньте територію. Виберіть місце недалеко від будинку, звідки відкривається найбільш широкий огляд ділянки: там ваша собака буде себе почувати максимально комфортно. Майданчик для будиночка повинна бути сухою і мати затінені і сонячні ділянки. Найкраще встановити будиночок під деревом, щоб собака могла знаходитися в півтіні крони, а при необхідності - виходити погрітися на сонці.
4
Літню будку для собаки зробіть з фанери і дощок, покрийте дах руберойдом або шифером. При оформленні входу стежте за тим, щоб дошки не «Зубр». Перед заселенням вихованця ретельно обробіть всі дерев'яні краю будиночка напилком або наждачним папером. Постеліть всередині килимок або стару ковдру. Прикрасьте будку зовні згідно дизайну вашої ділянки: розфарбуйте стіни, укрийте дах відповідним матеріалом, поставте флюгер або повісьте ліхтарик над входом.
5
Великий собаці потрібен міцний грунтовний будинок: намалюйте ескіз згідно виміряним параметрам, зберіть днище з бруса і статевої дошки, зміцните бічні стінки і приєднайте знімний дах.
6
Утепліть будиночок, призначений для зимівлі. Обшийте стіни і підлогу теплоізоляційним матеріалом, зробіть подвійне дно і застеліть його гідроізоляцією. Лаз завесьте щільною тканиною, обтяженою знизу нашивками з пакетів з річковим піском або галькою, а на підлогу постеліть теплу тканину або хутро.
Одним з важливих моментів при закладі собаки є облаштування її житлового місця. Багато що в цьому плані залежить і від вигляду вашого житла (приватний будинок або квартира), і від породи вашого вихованця. Зупинимося на найбільш поширених типах «будинків» для собак.
Інструкція
1
Заводячи собаку, ви повинні відразу ж вирішити: де вона перебуватиме більшу частину часу? Якщо ви живете в квартирі, то це зрозуміло і так. У такому випадку потрібно вибрати місце в будинку для розміщення «будиночка» чотириногого друга. Дуже важливо, щоб житло собаки розташовувалося не на протязі. Навіть низькі температури не так страшні тварині, як наскрізний вітер. Тому не розташовуйте житло на ходу, близько дверей або вікон. Постарайтеся, щоб воно було відгороджене якимось габаритним предметом меблів.
2
Сам будиночок для квартири може бути досить різноманітним. Сьогодні будь-який великий зоомагазин порадує власника собаки великим вибором: від простих тапчанів до будиночків з уже облаштованим лежаком і мають кілька відділень.
3
А от якщо ви живете в приватному будинку і житло для вашої собаки збираєтеся розмістити на вулиці (у дворі, наприклад), то в цьому випадку житло своєму вихованцеві ви можете зробити самостійно. Основним типом вуличного будинку для собаки є будка або будка. Розраховуючи її розміри, відштовхуйтеся від зростання вашого пса, довжини, висоти холки і ширини в плечах. У майбутньому житло собака повинна відчувати себе вільно і не бути обмеженої; вона повинна мати можливість лягти, повністю витягнувшись.
4
Як матеріал для буди використовується дерево - хороший теплоізоляційний матеріал, екологічної чистий.
5
Саму конуру умовно можна розділити на три частини: настил (підлога), коробка (стінки) і дах. Почніть з підлоги. Важливо підігнати дошки таким чином, щоб між ними не було щілин. При цьому собака не повинна застрягти кігтями в місцях з'єднання брусів.
6
На підлогу ставиться чотиристінну коробка. Стінки повинні бути двошаровими. Простір між внутрішньою і зовнішньою частини потрібно утеплити теплоізоляційними матеріалами, наприклад, клоччям. Знову ж перевірте, щоб стіни не світило.
7
Коли каркас буде готовий, поставте його на бруски так, щоб будка височіла в трохи більше 10 сантиметрах над землею.
8
Тепер настав момент звести дах. Варіанти її форми - двосхилий або односхилий. Вибирайте на ваш смак. Пам'ятайте, що прибивати її до каркаса ні в якому разі не можна, інакше це буде ускладнювати прибирання всередині буди. Дах повинна щільно прилягати і в потрібний момент легко зніматися з основної частини житла.
9
Для виготовлення даху підійде будь щільний матеріал, не пропускає вологу. В крайньому випадку її можна покрити покрівельним залізом або шифером.
10
Фарбувати конуру можна тільки зовні. А ось для внутрішньої частини підійде лежанка, яку найкраще набити соломою.