Як пофарбувати вії.

Нанесення туші на вії вимагає часу: потрібно робити це акуратно, розділяючи вії і не склеюючи їх, уважно підбираючи косметичний засіб. Фарбування вій стійкою фарбою вирішує цю проблему, вони набувають темний колір і не вимагають щоденної коригування.
Вам знадобиться
  • - чисті ватяні палички та диски;
  • - тонка пензлик;
  • - крем для шкіри навколо очей.
Інструкція
1
Проведіть тест. Перш ніж фарбувати вії, проведіть тест на можливу алергічну реакцію. Розведіть фарбу відповідно до інструкції і нанесіть пензликом на невелику ділянку шкіри. Якщо через добу не з'явилося здуття і висипань, то можна застосовувати фарбу для фарбування вій.
2
Приготуйте все необхідне для процедури фарбування. Фарба для вій повинна бути спеціалізованою і призначеної саме для цих цілей. Вії слід очистити від туші, повіки - від тіней і підводки. Нанесіть крем на шкіру навколо очей, не торкаючись вій. Сухий барвний порошок розведіть точно по інструкції, використовуйте для цього додається лопаточку.
3
Заручіться підтримкою подруги чи близької людини. Щоб забарвити вії рівномірно і акуратно, вам знадобиться допомога. Попросіть кого-небудь (подругу, маму, сестру) забарвити вам вії. Так можна проконтролювати якість фарбування, неакуратна робота буде виглядати недбало, і вам стане шкода витраченого часу і коштів.
4
Окрасьте вії. Закрийте очі, а під вії покладіть складені навпіл вологі ватяні диски (можна використовувати білий папір). Притримуйте ватні тампони руками, а ваш помічник в цей час повинен ретельно фарбувати вії. Зазвичай для закріплення фарбувального складу достатньо 10 хвилин. Потім можна протерти вії сухими ватними тампонами і промити водою, не розтираючи очі. Фарба наноситься тонким пензликом, дерев'яною паличкою або чистою щіточкою для туші. Якщо в процесі фарбування фарба випадково потрапила в очі, то це може викликати печіння і неприємні відчуття. Очі слід швидко промити водою, а процедуру доведеться починати спочатку.
5
Видаліть залишки фарби з шкіри. В результаті нанесення фарби подекуди на шкіру може потрапити склад. Змастіть ці місця жирним кремом і залиште на деякий час. Злегка помасажуйте шкіру і видаліть крем ватним диском, змоченим у воді.