Як випрямити волосся праскою. Як випрямити волосся в домашніх умовах.

Прямі і гладкі прядки ефектно виглядають на стрижках середньої довжини і довгому волоссі з яскравим фарбуванням. Якщо волосся в'ється і пушатся, а зачіска вимагає гладкості, то виручить праску для волосся - з його допомогою можна розпрямити неслухняні пасма.
Інструкція
1
Виберіть «правильну» модель прасування. Недорогі моделі з металевими пластинами псують структуру волосся, тому економія на приладі може спричинити за собою небажані наслідки. Ідеальні прасування з турмаліновим і іонно-керамічним покриттям - вони швидко випрямляють волосся, не позбавляючи їх блиску і здоров'я.
2
Волосся необхідно очистити від пилу, шкірного сала, залишків укладань, так як під впливом гарячої температури вся грязь може затвердіти. На чисте вологе волосся потрібно нанести спеціальне термозахисної засіб для гарячої укладки - масло, спрей, лосьйон, крем і т.д.
3
Випрямляти можна тільки сухе волосся, тому ретельно просушіть його феном. Якщо час дозволяє, то нехай голова висохне природним шляхом. Сильно кучеряве і пухнасті волосся доведеться ще раз обробити термозахисним засобом - потрібно нанести молочко або сироватку для захисту від перегріву ще раз.
4
Волосся потрібно випрямляти пасмами - так зручніше контролювати процес і обробляти всі волосся, не залишаючи кучерявих ділянок. Чим дрібніше будуть пасма, тим краще. Почніть з потилиці - розташуйтеся перед дзеркалом, і випрямити волосся, пересуваючись знизу вгору. Решту волосся можна зав'язати в хвостик або загорнути на маківці. Після потилиці обробіть маківку, потім перейдіть до передніх та бокових пасмам. Користуйтеся праскою правильно - зазвичай буває достатньо одного плавного руху, щоб випрямити волосся. Також враховуйте товщину і ступінь слухняності волосся - можливо, на потилиці і маківці доведеться використовувати максимальну температуру, а волосся на скронях і біля вух випрямляти на мінімальних показниках.
5
Якщо ви хочете домогтися об'ємності зачіски, то випрямляйте тільки верхні пасма. Для гладких і прилизаних зачісок необхідна обробка всіх волосся. Утюжок повинен рухатися від коріння до кінчиків.
6
Розчешіть волосся, укладіть їх в зачіску і зафіксуйте укладку. Намагайтеся не використовувати праску для випрямлення волосся частіше ніж 2-3 рази на тиждень - ви можете пересушити волосся і буде потрібно проведення ряду процедур по їх відновленню.