Як позбутися набряків вагітною.

Набряки у вагітних жінок зустрічаються досить часто. І якщо в перші два триместру вагітності багатьом майбутнім мамам вдається уникнути цього стану, то діагноз «гестоз» на 7 і наступному місяці ставиться багатьом. Полегшити даний стан можливо в тому випадку, якщо дотримуватися деяких правил.
Інструкція
1
У першу чергу вживайте в їжу ті продукти, які не викликають підвищеної спраги. Саме тому під час вагітності рекомендують утримуватися від гострого, консервованого і солоного. Особливо в тих випадках, коли мова йде про щільному і ситної вечері. Подібна ситуація практично на сто відсотків гарантує ранковий підйом з набряклими ногами, руками і століттями над очима.
2
Профілактика набряків більш проста, ніж їх лікування. Тому набагато простіше контролювати кількість вживаної і виділюваної рідини (інакше цей процес називається діурез), ніж чим щодня проходити курс медикаментозного лікування. У тому випадку, коли бажання пити переважає над усіма іншими і не вкладається у часові рамки, можна спробувати ввечері полоскати рот водою або ж робити маленький ковток зеленого чаю з проміжками в 15-20 хвилин.
3
Нормалізація системи живлення досить часто допомагає запобігти зайві набряки. Для цього необхідно щодня вживати достатню кількість страв, що містять кальцій. Допоможе і прийом відповідних вітамінів, але їх також потрібно погоджувати з ведучим вагітність гінекологом.
4
Для того, щоб нирки більш успішно справлялися із збільшеними навантаженнями, спробуйте трав'яні чаї. Особливо успішно діє лист сушеної брусниці. Але перед застосуванням даного засобу бажано проконсультуватися з лікарем.
Зверніть увагу
До того моменту, як шукати відповідь на питання про те, як позбутися набряків у вагітної, потрібно розібратися з причинами їх появи. Так як зростаючий плід живиться і позбавляється від відходів життєдіяльності тільки лише через організм матері, то нирки не завжди справляються із збільшеною на них навантаженням. Особливо це актуально в тих випадках, коли у майбутньої мами спочатку були проблеми з нирками.
Корисна порада
Ні в якому разі не можна позбавлятися від набряків медикаментозними препаратами, вони можуть негативно впливати на плід.