Як кріпити поплавок. Як підвісити поплавок відео.

Поплавочні вудки є найпоширенішими рибальськими снастями, поплавок на них потрібен для того, щоб показувати клювання. Однак багато початківці рибалки можуть не знати про те, як правильно кріпити поплавок.
Інструкція
1
При дальньому закиданні рибалки використовують два основних способи оснастки: ковзне і глухе кріплення поплавка.Еслі глибина невелика (не перевищує довжину вудилища), то використовуйте глухе кріплення. Переваг у наявності: монтаж простий, можна зробити точний закид при хорошій дальності.
2
Глухе кріплення поплавка можна здійснити в одній або в двох точках за допомогою різних способів. Найпростіший - на складену і скарлючену дріт, протягнути в колечко поплавка, одягніть кембрік, який попередньо слід протягнути в лісочку. Ще одні нескладний, але дуже вірний спосіб - подвійне фіксоване кріплення, просто одягніть гумові або пластикові кільця на антену і кіль поплавка. Поплавці такого плану добре підходять для лову на течії середньої або високої сили. Третій спосіб, який також не представляє великої праці - затисніть пропускне кільце поплавка між двома занурюють дробинами.
3
Крім цього є декілька способів глухого кріплення за допомогою карабіна і вертлюжка. Вертлюжок може розташовуватися між двома стопорами (свинцевими дробинами). Зафіксувати поплавок можна за допомогою двох кембріков, а також дротяної дужки.
4
Найпоширеніший вид поплавців при будь-якому вигляді лову, які також просто ідеально підходять для лову на великій глибині - ковзаючі поплавки. Закріпити їх можна наступним чином: пропустіть волосінь через отвір, виконаний вздовж уявної осі поплавка, тепер під час занурення поплавок фіксується за допомогою стопорного вузла, який встановлений безпосередньо на самій волосіні. Також спробуйте і такий спосіб: надіньте колечко поплавка на волосінь і зафіксуйте його ковзаючим вузлом і бусиною.
5
Рибалки переважно використовують оснастку з карабіном і вертлюжком з керамічної або тефлоновій вставкою. Карабін допомагає швидко змінити поплавок в разі потреби.