Як зняти корпус Nokia n73. Як зняти лицьову кришку на нокия 73.

Вам знадобилося зняти корпус Nokia N73. Причини можуть бути різні. Наприклад, щоб почистити телефон зсередини або ж вам просто набрид старий корпус. Покрутивши в руках мобільник, ніяких гвинтів ви не виявили. Як же його розбирати? Читайте інструкцію.
Вам знадобиться
  • Викрутка
  • Пластикова карта або медіатор
Інструкція
1
До того як почати розбирати корпус вашого мобільника, не забудьте дістати з нього сім-карту, карту пам'яті і акумулятор, попередньо вимкнувши телефон.
2
Передня частина телефону знімається разом з кнопками. Для цього подденьте її медіатором або пластиковою карткою по всьому периметру. Для того, щоб вийняти з передньої частини кнопки, досить на них трохи натиснути із зовнішнього боку.
3
Під передньою частиною знайдіть сім шурупів і викрутити їх. Після цього можна зняти прозору пластмасову накладку, розташовану над клавіатурою.
4
Над дисплеєм розташовується металева рамка. Щоб її зняти, необхідно акуратно відігнути засувки по периметру екрану.
5
Акуратно підніміть дисплей і від'єднайте його шлейф від телефону, підчепивши його біля основи медіатором. Після цього зніміть дисплей.
6
Потім від'єднайте шлейф від передньої камери, підчепивши його біля основи. І витягніть камеру з телефону.
7
Основну плату закриває металева пластина. Акуратно вийміть її. Тепер ви дісталися до основної плати. Злегка підчепивши тонкої викруткою, вийміть її з корпусу.
8
Після того як ви дістали плату, з'явився доступ до динаміків, мікрофону, конектора зарядного пристрою. Їх теж вийміть з корпусу. Ось і все.
9
Тепер можете чистити телефон або міняти корпус. Збірку здійснюйте, дотримуючись інструкції в зворотному порядку.
Корисна порада
Не варто розкладати дрібні деталі телефону по столу. Інакше під час роботи ви ризикуєте втратити частину з них. Найкраще для їх тимчасового розміщення скористатися невеликою коробочкою.
Корпус телефону досить легко знімається. При тривалому використанні телефону і при появі в ньому зовнішніх ознак пошкоджень. Ви можете змінити даний елемент, попередньо купивши новий на заміну.
Вам знадобиться
  • - хрестова викрутка;
  • - пластикова карта.
Інструкція
1
Підготуйте робочу поверхню таким чином, щоб не втратити дрібних складових частин мобільного пристрою. Також не допускайте падіння телефону під час розбору його корпуса, нещільно прикручені деталі телефону дуже легко ламаються, і після цього зазвичай не підлягати відновленню або заміні. Підберіть викрутку згідно з розміром ваших болтів в телефоні.
2
Вимкніть телефон, зніміть кришку з акумуляторного відсіку, якщо потрібно, попередньо натиснувши на спеціальні кнопки з боків, які утримують її. Вийміть акумулятор, карту пам'яті і карту оператора. Якщо знімний накопичувач знаходиться збоку, злегка натисніть на нього.
3
Знайдіть у вашому телефоні всі наявні кріплення, які найчастіше розташовані за кришкою батарейного відсіку. Також вони можуть ховатися під акумулятором або спеціальними сервісними наклейками вашого телефону. Відкрутіть їх і уважно огляньте стик частин корпусу вашого мобільного пристрою.
4
Переконайтеся в тому, що його складові частини не скріплені за допомогою спеціального клею (таке буває в деяких моделях). Якщо це так, то в даному випадку краще всього не ризикувати і віднести телефон до сервісного центру.
5
Якщо все-таки корпус телефону може бути знятий в домашніх умовах, візьміть негострий столовий ніж з заокругленим кутом або тонку пластикову карту, яка в подальшому вам не знадобиться. Відкривши корпус телефон, відкрийте його повністю, підчепивши інші сторони, однак, при цьому не прикладаючи особливих зусиль, щоб не пошкодити зовнішній вигляд корпусу.
6
Зніміть корпус з вашого мобільного пристрою, злегка підчепивши екран і модуль камери. Витягніть з нього кнопки клавіатури, почистіть мікросхему. Якщо необхідно, замініть корпус, виконуючи дії у зворотній послідовності.
Корисна порада
Чи не знімайте корпус, поки діє гарантія.