Як прибрати розрив рядка.

Для документів Microsoft Office Word передбачена функція вставки розриву сторінки (розділу) в будь-якому місці тексту. Можна задати автоматичну розстановку розривів або встановити їх «вручну». Те ж саме вірно і для зворотного процесу: прибрати розрив рядків (розділів, сторінок) також можна або автоматично, або самостійно.
Інструкція
1
Відкрийте документ, який хочете відредагувати, виділіть фрагмент тексту, в який був вставлений розрив, і перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки». В розділі «Абзац» натисніть на кнопку зі стрілочкою - відкриється нове діалогове вікно «Абзац». Дане вікно можна викликати і іншим способом: клікніть в будь-якому місці документа правою кнопкою миші, у випадаючому меню виберіть пункт «Абзац».
2
Перейдіть у вікні на вкладку «Положення на сторінці». У верхній частині вікна «Розбивка на сторінки» встановіть маркер в поле «Не розривати абзац». Щоб заборонити вставку розриву сторінки між абзацами, встановіть прапорець у полі «Не відривати від наступного». Натисніть кнопку ОК, щоб нові налаштування вступили в силу. Діалогове вікно «Абзац» закриється автоматично.
3
У професійно оформлених документах, як правило, сторінки не завершуються з першого рядка абзацу і не починаються з останніх рядків попереднього абзацу. Такі рядки називають висячими, і в документах Word заборона висячих рядків включений за замовчуванням. Якщо у вас немає необхідності особливим чином оформляти документ, викличте діалогове вікно «Абзац» способом, описаним у першому кроці, і приберіть маркер з поля «Заборона висячих рядків» на вкладці «Положення на сторінці». Натисніть кнопку ОК, щоб закрити вікно.
4
Звичайний розрив сторінки можна видалити «вручну». Для цього встановіть курсор на початку рядка, перед якою вставлений розрив, натисніть кнопку BackSpase кілька разів (до тих пір, поки фрагмент тексту не переміститься в потрібне місце документа). Інший варіант: підведіть курсор миші до лівого поля документа і дочекайтеся, поки курсор прийме вигляд стрілки. Утримуючи ліву кнопку миші виділіть порожню область сторінки вище того фрагмента тексту, перед яким встановлений розрив. Натисніть клавішу BackSpace один раз.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A5KSmJtTBhI