Як використовувати два модеми.

Іноді для побудови локальної мережі доводиться об'єднувати відразу декілька пристроїв. Дуже важливо правильно налаштувати параметри цього обладнання, щоб уникнути проблем у роботі мережі.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні є однопортовий DSL-модем і багатопортовий модем з роз'ємом WAN, то підключити до інтернету кілька комп'ютерів можна без використання додаткових пристроїв. Виконайте з'єднання DSL-модему з телефонною лінією, використовуючи для цього спліттер. Увімкніть це обладнання і дочекайтеся його завантаження.
2
З'єднайте з Ethernet-портом DSL-модему мережевий кабель. Другий його кінець застроміть в спеціальний слот комп'ютера. Увімкніть цей ПК. Відкрийте web-інтерфейс налаштувань вашого модему, використовуючи для цього браузер. Виконайте настройку підключення до сервера провайдера.
3
Обов'язково вимкніть функцію DHCP. Це дозволить задати другий модему статичний IP-адресу. Збережіть налаштування і перезавантажте модем. Переконайтеся в тому, що пристрій з'єдналося з сервером.
4
Вимкніть мережевий кабель від комп'ютера і підключіть його до другого модему. З'єднайте всі стаціонарні комп'ютери з його LAN-роз'ємами. Відкрийте web-інтерфейс налаштувань другого модему. Перейдіть в меню WAN (Internet Settings). Увімкніть функцію DHCP, щоб не виконувати зайву настройку кожного комп'ютера, з'єднаного з цим обладнанням. Виберіть тип передачі даних PPPoE і активуйте пункт Static IP-address. Введіть в поле Server IP-адреса DSL-модему. Задайте значення статичної адреси для настроюваного пристрою.
5
Збережіть налаштування меню WAN. Перезавантажте другий модем. Повторіть процес входу в меню його налаштувань. Переконайтеся в тому, що обладнання отримало доступ до інтернету. Перевірте наявність підключення до мережі у стаціонарних комп'ютерів. Врахуйте, що після відключення живлення обох модемів їм може знадобитися досить багато часу для повного завантаження. Відкрийте меню налаштувань цих пристроїв тільки в тому випадку, якщо доступ в інтернет пропадає більше, ніж на десять хвилин.