Як купити авто поради.

Купівля автомобіля вимагає від майбутнього власника пильної уваги до всіх дрібниць, навіть якщо ви купуєте нову машину. Не поспішайте з остаточним вибором, адже ви ризикуєте втратити не тільки гроші, але задоволення від автомобіля.
Інструкція
1
Поїздити по автосалонам і пошукайте найбільш вигідну пропозицію. В цілому всі ціни скрізь приблизно однакові, але можуть надаватися різні бонуси і знижки. Не соромтеся попросити у менеджера знижку або подарунок - перспективного покупця рідко відпустять ні з чим.
2
На деякі машини є черга, записатися в яку можна, залишивши невелику заставу. Якщо машина потрібна вам терміново, шукайте салони-перекупники, в яких завжди є в наявності популярні моделі. Але ціна в таких місцях сильно завищена і не надаються додаткові послуги.
3
Почитайте відгуки про автосалон на тематичних сайтах. Але остаточний висновок зробіть самі, тільки особисто побувавши там і поспілкувавшись з менеджерами та іншим персоналом. Ідеальних салонів немає, чим він більший, тим більше у нього вибір машин і послуг, але менше уваги до клієнта. Це просто технічно неможливо.
4
Купуючи новий автомобіль, при його видачі дуже уважно огляньте його. Не тіште себе ілюзіями, що нова машина бездоганна. Навіть новий автомобіль може бути битим і повторно фарбованим. Звіртеся за списком, що має входити в оплачену вами комплектацію. Інакше вам можуть надати машину без додаткового обладнання або подарунків.
5
Автомобілі з пробігом - це завжди лотерея. Кожен господар нахвалює свою машину, а вам же треба проявити уважність. Що повинно насторожити: дуже низька ціна, неприродний блиск кузова у машини з «віком», різкий запах чистячих засобів в салоні, непрацююча електрика, сторонні звуки в двигуні, вібрація.
6
Машину з пробігом обов'язково перевірте в ГИБДД на предмет угону. Таку послугу вам можуть надати на будь-якому стаціонарному посту ДІБДР. Трьох-п'ятирічні машини можуть таїти в собі й іншу неприємність - бути в заставі у банку, оскільки купувалися в кредит. Перевірити цю інформацію офіційно не можна. Подивіться на ПТС - господарів у такої машини за цей час змінилося не більше двох. І дача видачі ПТС повинна збігатися з датою покупки. Якщо ж паспорт зовсім новий, можливо, його спеціально робили перед продажем.