Як забезпечити герметичність.

Здійснюючи будівництво будинку з підвалом, вам буде потрібно його герметизувати, щоб запобігти проникненню в підвал води. Поради, як забезпечити герметичність, допоможуть вам самостійно створити повністю ізольований фундамент і підвал будівлі.
Інструкція
1
Збираючись звести експлуатований підвал, попередньо вивчіть рекомендації, як забезпечити герметичність фундаменту будівлі, що будується, а потім підбирайте оптимальну технологію будівництва. Про гідроізоляції підвалу подбайте заздалегідь, проводячи такі основоположні заходи на етапі зведення фундаменту вашого будинку. По-перше, використовуйте для будівництва вашого фундаменту спеціальні плити стін, надійні фундаментні плити та пластмасові з'єднувальні елементи, які посилені шаром поліетилену.
2
Відлийте фундамент з бетону і покладіть на нього елемент з поліетилену, потім вмонтовуйте стінові плити на підставу. Приварите до них політетіленовую гідроізоляцію, яка забезпечує абсолютну водонепроникність і паронепроницаемость. На заключному етапі поліетиленові елементи та фундаментні плити надійно приварити між собою.
3
Проведіть захисні заходи для конструкцій, розташованих нижче нульової позначки. Розраховуючи передбачувану навантаження з боку води, обов'язково враховуйте рівень грунтових вод, а також максимальний рівень підйому води під час можливих паводків, щоб згодом підвал вашого будинку можна було без всяких перешкод експлуатувати цілий рік. При проектуванні підвалу збільште розрахункове навантаження, так як дана міра дозволить вам не сподіватися на надійність дамб, будівництво гребель або меліорацію територій, поблизу яких ви будуєте будинок.
4
Щоб забезпечити герметичність фундаменту, ізолюйте конструкцію фундаменту вашого будинку від можливого контакту з грунтами, створюючи цілісний герметичний шар ізоляції без розривів. Ретельно опрацювати спеціальними герметиками всі «небезпечні зони» фундаменту і розташованого нижче нульової позначки підвалу, надійно закладаючи шви, кути і вузли примикання стін і різних конструкцій. Враховуйте підвищений ризик утворення тріщин у місцях, де сполучаються різнорідні поверхні, а на шви і стики наносите багатошарову еластичну захист, що не розтріскається під впливом зовнішніх факторів.
5
У вже готовому будинку створити герметичний фундамент ви можете, використовуючи розплавлений бітум або більш зручну в застосуванні герметизирующую стрічку і спеціальну мастику. Для цього на зовнішню і внутрішню частину фундаменту прямо на шви нанесіть мастику шпателем, не залежно від того, як виглядає поверхня - суха або мокра, а потім акуратно наклейте зверху герметизирующую стрічку.